Falcao'dan flaş Galatasaray açıklaması! İlk kez konuştu...

Galatasaray'ın transfer gündeminde olan Kolombiyalı yıldız Radamel Falcao, Kolombiya'da yayın yapan Futbolun Nabzı (El Pulso del Futbol) adlı radyo programına açıklamalarda bulundu.

Falcao'dan flaş Galatasaray açıklaması! İlk kez konuştu...

Falcao, "Galatasaray'da oynamak kariyerimin bu bölümünde heyecan verici olur. Umarım en kısa zamanda transfer çözülür" açıklamasında bulundu.

Galatasaray'a transferini beklediğini dile getiren 33 yaşındaki futbolcu, "Türkiye'de oynanan futbol epey ilginç. Kariyerimin bu aşamasında heyecan verici olarak. En kısa zamanda transferi çözülmesini bekliyorum. Türkiye ve Arjantin'de futbolun çok özel yeri var. Bu sporun tutkuyla yaşanması bizi de motive ediyor" dedi.

"AVRUPA'DA SAVAŞMAYA DEVAM ETMEK İSTİYORUM"

Avrupa'da üst seviyede mücadele etmeye devam etmek istediğini dile getiren Falcao, "Transferin henüz resmiyet kazanmadığını da vurgulayan Kolombiyalı yıldız, "İmzalar atılmadığı sürece tamam diyemeyiz. Şu anda işlerin dışında kalıyorum ve Monaco ile idmanlarıma devam ediyorum. Avrupa'da savaşmaya devam etmek istiyorum ve üst levelde kalmak amacındayım"  ifadelerini kullandı. (Hürriyet)

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2019, 00:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER