Falcao, Galatasaray'ın oyun sistemini değiştirecek!

Galatasaray'da Falcao transferinin takımın oyun sistemini de değiştireceği öğrenildi. Fatih Terim, Falcao transferinden sonra 4-4-2'ye dönmeyi planlıyor. Bunun yanında Falcao için sponsor da bulundu.

Falcao, Galatasaray'ın oyun sistemini değiştirecek!

Falcao, Galatasaray’da bir numaralı gündem maddesi…

Terim’in isteği olur ve Kolombiyalı golcü ile sözleşme imzalanırsa, Galatasaray’ın oyun sistemi evrim geçirecek. Kolombiyalı golcü, tek başına Galatasaray’ın iki eksik bölgesini birden kapacak. Buna göre transferin ilk gününden bu yana alınması düşünülen Banega gibi bir 10 numara transferinden de, Fred gibi bir 6 numara transferinden de vazgeçilecek.

4-4-2’ye dönecek Galatasaray’da Falcao ön tarafta Diagne ile beraber oynayacak. Göbekte ise Seri ve Belhanda beraber forma giyecek. Onyekuru gelmese de Babel, Feghouli ile beraber kanatlarda oynayacak.

FALCAO’YU NEF’İN SPONSORULUĞU BİTİRECEK

Geçen sezon Emre Akbaba’nın bonservisinin alınmasına yardım eden Onyekuru’nun da transferinde önemli rol oynayan Galatasaray’ın sponsoru NEF’in Falcao’nun transferinde de ciddi bir rol oynayacağı bildirildi. Yıllık kazancı 7 milyon Euro olan Falcao’ya, Galatasaray’ın 5 milyon euro’yu geçmeyecek şekilde bonusları da kapsayan ciddi bir anlaşma önereceği gelen bilgiler arasında. (Fotospor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER