Falcao hakkında ortaya çıkan flaş transfer gerçeği! Beckham...

Galatasaray'ın uzun süredir yollarını ayırmak için uğraş verdiği iddia edilen Kolombiyalı golcüsünün transferinin ardında yatan o gerçek ortaya çıktı.

Falcao hakkında ortaya çıkan flaş transfer gerçeği! Beckham...

Galatasaray, Kolombiyalı golcü Radamel Falcao ile uzun süredir yollarını ayırmak istiyor..

Sarı kırmızılı formayı giydiği süre zarfı boyunca başarılı bir form grafiği sergilese de sürekli yaşadığı adele sakatlığı artık teknik heyeti zor durumda bırakmış durumda.

.Bununla beraber Falcao'nun ayrılığı için Cimbom, oyuncu ve menajeri ile bir dizi görüşme gerçekleştirse de bu konu henüz istenilen seviyeye gelemedi.

.Galatasaray, Falcao'ya bonservissiz ayrılık önerisinde bulunurken, Kolombiyalı futbolcu alacağı maaşı istiyor ve bu Cimbom için sıkıntı yaratıyor. Öte yandan Falcao, kendisine gelen tekliflere de 'Galatasaray'daki sözleşmemle aynı olması halinde onay veririm' diyor..

Kolombiya basını Falcao'nun Galatasaray'dan ayrılamamasına dair önemli bir haberi kaleme alırken, uzun süredir golcü futbolcuyla ilgilendiği bilinen Inter Miami'nin sahibi David Beckham'ın bu operasyondan vazgeçtiğini yazdı..Peki, David Beckham Radamel Falcao'yu kadrosuna katmaktan neden vazgeçti?

 İşte Futbolred.com'da konu ile ilgili yer alan o haberin detayları;.

Inter Miami, Falcao'dan neden vazgeçti? Bilindiği üzere David Beckham'ın uzun süredir transfer önceliği Kolombiyalı golcüydü. Beckham kısa süre önce yaptığı bir ziyarette bu ilgiden de bahsetmişti..Hatta iddialara göre Kolombiyalı golcünün Inter Miami'ye transferi an meselesiydi! Ancak bir anda ilgi azaldı. Ne oldu?

Transferden vazgeçilmesinin temel sebebi corona virüsü (koronavirüs) salgını sonrası yaşanan ekonomik kriz. Bununla beraber Kolombiyalı'nın sık sık sakatlanması da bir diğer etmen. Ayrıca Beckham'ın gündeminde sadece Falcao yok. Miami'nin yeni hocası olması beklenen Phil Neville ile Beckham'ın yaptığı toplantıda da Neville, Falcao'yu istemediğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER