Falcao için hocasından flaş sözler! "Eğer gerçekleri bilmiyorsanız..."

Galatasaray'ın transferi için uzun uğraşlar verdiği ve Fransız kulübü Monaco ile aylarca süren görüşmeler sonucu yaz transfer döneminin son günlerinde bedelsiz olarak kadroya katılan Radamel Falcao ile ilgili flaş gelişmeler yaşanıyor.

Falcao için hocasından flaş sözler! "Eğer gerçekleri bilmiyorsanız..."

Kolombiya Milli Takım Teknik Direktörü Carlos Queiroz, 33 yaşındaki golcü futbolcuyla ilgili çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Kolombiya basınında Falcao'nun Milli takım kadrosundan çıkarılmasının yankıları sürerken Kolombiya Milli Takım Teknik Direktörü Carlos Queiroz, Şili ve Cezayir maçları öncesi basın toplantısında konuştu.

Radamel Falcao ve James Rodriguez'in takıma çağrılmamaları hakkında gelen soruya Queiroz, "Falcao ve Rodriguez'i almadığımız için pişman değiliz. Geleceğe bakarak yolumuza devam etmeliyiz. Sonuçta sahaya Kolombiya Milli Takımı, en iyi şekilde kendisini temsil edecek futbolcularla sahada olacak. Eğer, futbolcularla ilgili gerçekleri bilmiyorsanız, futbolumuzla ilgili de birçok şeyi bilmiyorsunuz demektir. Falcao, 2014 Dünya Kupası sonrası maçlarımızın sadece yüzde 55'inde oynadı. Bazen sakatlıklar, bazen de teknik nedenlerden ötürü. Ben buraya en iyi oyuncularımı çağırıyorum ve her maça kazanmak için çıkıyorum." ifadelerini kullandı.

"KARARLARI BEN VERİYORUM"

James Rodriguez'in kendi isteğiyle çağrılmadığı yönündeki haberlere cevap veren Queiroz, "James benden böyle bir talepte bulunmadı. Haberler doğru değil. Hiçbir oyuncu benden böyle bir şey istemedi. Onu ben almadım, karar bana ait. Ana oyuncu grubumuz 15-16 kişiden oluşuyor. Bu grupla hedefimize doğru yol alacağız." diyerek sözlerini sürdürdü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER