Falcao için son görüşmenin tarihi belli oldu! Bu iş bu hafta ya bitecek...

Galatasaray’ın 2+1 yıllık ön anlaşma yaptığı Radamel Falcao bu hafta sonuna kadar Aslan olacak. Monaco ile son görüşme yarın gerçekleştirilecek.

Falcao için son görüşmenin tarihi belli oldu! Bu iş bu hafta ya bitecek...

Galatasaray'ın yolunu gözlediği Radamel Falcao adım adım sarı-kırmızılı kulübe yaklaşıyor.. Bu konuda bilgi kirliliği olsa yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bilindiği gibi Galatasaray, Falcao ile 3 yıllık ön anlaşma yaptı. Kolombiyalı futbolcu sezon başına tam 5.5 milyon Euro paraalacak. Aslan'ın başarı kriterlerine göre bu rakam da artacak ve toplamda bir sezon boyunca 7 milyon Euro'ya ulaşabilecek.

MONACO GOLCÜ ALDIĞI AN BU İŞ BİTECEK

Pekİ sorun ne? Sorun Monaco kulübü... Oyuncunun yıllık 8 milyon Euro'luk maaşından kurtulmak isteyen Fransız ekibi menajer Mendes'e bir şart koştu: "Falcao'yu bırakıyoruz ama sen de bize bedelsiz, daha ucuz ve iyi bir golcü bulacaksın"Mendes ve Ahmet Bulut bu konuda çalışırken, 33 yaşındaki yıldız futbolcu da beklemeye geçti. Önceki gün Monaco'ya dönen Falcao kritik görüşme için yarını işaret etti. Mendes ve Bulut bir kez daha Fransız temsilcisiyle masaya oturacak. Bu iş bu hafta ya bitecek ya da defter kapanacak. Ama bitme olasılığı Galatasaray lehine yüzde 90… (Sabah)

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2019, 22:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER