Falcao için sponsor bulundu! Maaşının ne kadarı karşılanacak?

Galatasaray kulübü Falcao transferinde NEF'in sponsorluğunu aldı. Buna göre golcü futbolcunun yıllık ücretinin bir kısmı NEF tarafından karşılanacak.

Falcao için sponsor bulundu! Maaşının ne kadarı karşılanacak?

Galatasaray, Falcao transferinde golcü futbolcuyla anlaşma sağlarken menajer Ahmet Bulut aracılığıyla Monaco ile görüşmelerini sürdürüyor. Öte yandan Falcao transferinde kulübün sponsor kaynağı merak edilirken, sarı kırmızılıların Falcao transferinde NEF sponsor oldu. 

Hürriyet'ten Ali Naci Küçük'ün haberine göre, Galatasaray, Falcao transferinde Nef'in sponsorluğunu aldı. Salı akşamı Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ile yönetim kurulu başkanı Erden Timur bir araya geldi ve NEF, Falcao transferinin sponsorluğunu aldı. Falcao'nun yıllık 5.5 milyon euro olan ücretinin 1.5 milyon euroluk kısmını NEF karşılayacak. 
 
Galatasaray, Falcao ile yıllık 5.5 milyon euro üzerinden anlaşma sağlarken, maç başı 10 bin euro ve aynı zamanda Şampiyonlar Ligi grup aşaması, çeyrek final ve şampiyonluk bonusları da yapılan protokolde yer alıyor. 

GALATASARAY BONSERVİS ÖDEMEK İSTEMİYOR

Menajerler ilk transfer görüşmelerinde Galatasaray'a bonservissiz transfer sözü vermişti. Monaco'ya bonservis bedeli ödemek istemeyen Galatasaray, Falcao transferi için menajerlerin sorunu çözmesini bekliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER