Falcao ile Mert Çetin arasında karşılama töreninde hayrete düşüren konuşma!

Galatasaray’ın Kolombiyalı forveti dün İstanbul’a ayak bastı ve ortalık yıkıldı! Yaklaşık 10 bin Galatasaray taraftarı, saatlerce onu bekledi. Tecrübeli golcü üçlü çektirdi, tezahüratlar yaptı. Karısı Lorelei Taron da üçlü çektirmeyi öğrendi. İnanılmaz görüntüler vardı.

Falcao ile Mert Çetin arasında karşılama töreninde hayrete düşüren konuşma!

KAP açıklaması yapılan Falcao’nun dün 16.00’da İstanbul Atatürk Havalimanı’nda olacağı duyuruldu. Ancak İstanbul seyahati rötarlı gerçekleşti. Kolombiyalı dünya yıldızı forvet, saat 20.30 sularında İstanbul’a indi. Kendilerini “16.00” gelişine hazırlayan Galatasaraylı taraftarlar saatlerce Falcao’yu bekledi. Kolombiyalı indiğinde yaklaşık 10 bin Galatasaray taraftarı onu bekliyordu. Falcao adeta gözlerine inanamadı. Uzun süre taraftarların yanından ayrılmak istemedi.

"GİRMEK İSTEMİYOR ADAM!"

Takımın tercümanı Mert Çetin, Falcao’ya, “Artık içeri gidelim mi?” diye sordu. Ancak yıldız futbolcu, “Hayır burada kalacağım” yanıtını verdi. Bunun üzerine Mert Çetin, yöneticilere dönerek, “İçeri girmek istemiyor adam” dedi ve güldü. Üçlü çektiren Falcao, İbrahim Erkal’ın, “Sevme” şarkısını bile taraftarlarla söyledi. G.Saraylılar, “Yenge, yenge” tezahüratlarıyla oyuncunun eşi Lorelei Taron’dan da üçlü çektirmesini istedi. Bunun üzerine Falcao, eşine nasıl yapılacağını anlattı.

TRAFİK BİRBİRİNE GİRDİ

40 yıllık taraftar gibi üçlü çektiren Falcao, eşinin yanında onun coşkusuna da ortak oldu. Kolombiyalı futbolcunun minik kızları ve eşi kendileri için hazırlanan Galatasaray formalarını giydi. Küçük kızlar, coşkulu karşılama karşısında büyük şaşkınlık yaşadı. Onlar de elleriyle tempo tuttu. Taraftar yoğunluğu yüzünden Yeşilköy’de trafik kilitlendi. Falcao, kendisi için gelen özel araçla havalimanını güçlükle terk etti. Dün akşam, unutulmaz anlar arasındaki yerini aldı

ALLAH’A ŞÜKÜR

G.SARAY İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, “Yüce Allah’ıma şükürler olsun. Bana bugünleri gösterdi. Çok mutluyum. Uzun sürdü ama mutlu sonu yaşadık” şeklinde konuştu. Falcao’nun kızlarıyla yakından ilgilenen Abdurrahim Albayrak, miniklerle hemen kaynaştı. Kızların da ona, “Apo amca” diye seslenmesi dikkatlerden kaçmadı.

‘BANA NASİP OLDU’

FALCAO, “Tanrı’ya teşekkür etmek istiyorum. Böyle güzel bir yeri ve bu formayı bana nasip etti” dedi. (Akşam)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Celal akbasinsaĺah
Celal akbasinsaĺah - 10 ay Önce

İnşAllah hayırlısı olur

SIRADAKİ HABER