Falcao'nun Galatasaray'a transferinde flaş gelişme! Albayrak açıkladı...

Galatasaray'ın kadrosuna katmak istediği Falcao'ya Valencia ve Atletico Madrid'in de talip olduğu iddia edilmişti. Peki, bu iddialar gerçeği yansıtıyor mu?

Falcao'nun Galatasaray'a transferinde flaş gelişme! Albayrak açıkladı...

Radyospor programcısı Özgür Sancar, Atletico Madrid ve Valencia'nın Falcao'yu transfer etmek istediği iddialarının gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Özgür Sancar'ın açıklamaları şu şekilde:

Atletico Madrid teknik direktörü Diego Simeone, Falcao ile kişisel anlamda iyi ilişkilere sahip. Bundan 2 ay önce bu transferin olabileceğine dair bir konuşma geçti. Fakat Atletico Madrid'in kadrosunda 3 tane forvet olduğu için bu transferin, forvetlerden birinin takımdan ayrılmasına bağlıydı.

Transfer mümkün değil

Morata'nın 1 sene daha kiralık olarak takımda kalması konusunda Atletico Madrid ile Chelsea anlaşma sağladı. Diego Costa için beklenen teklifler gelmedi. Kalinic'in de aldığı ücretin yüksek olması sebebiyle şu anda takımdan ayrılması mümkün görünmüyor. Dolayısıyla Falcao'ya Atletico madrid'de yer yok. Bugün için Atletico Madrid'in Falcao ile ilglendiğini söylemek mümkün değil.

Valencia daha mütevazı bir kadro kurmak istiyor

Valencia ise bu sezon daha mütevazı bütçelerle hareket ediyor. Valencia'nın bu sebeple Falcao'nun yıllık ücretini ödemesi mümkün değil. Dolayısıyla Valencia için de Falcao'nun transferi mümkün değil.

Abdurrahim Albayrak'tan açıklama

Öte yandan Abdurrahim Albayrak, Özgür Sancar'a yaptığı açıklamada, "Biz transferlerle ilgili gerekli çalışmaları yapıyoruz, olunca resmi açıklama yapacağız." dedi. (Ajansspor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER