Falcao özel programla formasına kavuşmak istiyor! Her gün 6 saat...

Galatasaray’da Falcao, 1 Ekim’deki PSG maçından beri formasından uzak. Bir an önce sahaya dönmek istiyor. Tesislere en erken o geliyor, en geç o çıkıyor. Terim ise yüzde 100 hazır olmadan oynatmaya karşı. Falcao için geri sayım sürüyor...

Falcao özel programla formasına kavuşmak istiyor! Her gün 6 saat...

Galatasaray’a transferi dünya çapında olay yarattı. İstanbul’a geliş ve Sarı- Kırmızılı kulübe imza atış görüntüleri milyonlarca defa izlendi. Transfer süreci uzadığı için sezon başında iyi bir hazırlık dönemi geçiremedi. Buna rağmen taraftarın sevgisine karşılık verebilmek amacıyla sahaya erken çıktı ve kendisini çok zorlayınca sakatlandı.

Falcao, 1 Ekim’deki PSG maçından bu yana formasından uzak. Ancak artık bir an önce geri dönmek istiyor. Tedavi süresince sosyal medya paylaşımı bile yapmadı. İstanbul’a döndüğünden beri tesislere en erken o geliyor, en geç o çıkıyor.

Her gün 6 saat çalışıyor

Günde 6 saat çalışma yapan Falcao, bir an önce formasına kavuşmanın hayalini kuruyor. Hocası Fatih Terim ise Kolombiyalı golcüyü en verimli şekilde kullanmak için, yüzde 100 hazır olmadan sahaya sürme fikrine karşı.

Her şeye rağmen 33 yaşındaki futbolcunun, hafta sonundaki Alanyaspor maçının kadrosuna dahil edilmesi bekleniyor. Süre alıp almayacağına ise doktorlarla yapılacak görüşmeden sonra karar verilecek.

(Fanatik)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER