Falcao transferinde sıcak gelişme! İstanbul'a geliş tarihini açıkladı...

İki haftalık kötü gidişata son veren sarı-kırmızılılarda gözler transfere çevrildi. Sarı-kırmızılıların transfer gündemindeki tek isimse Monaco forması giyen Kolombiyalı yıldız Radamel Falcao...

Falcao transferinde sıcak gelişme! İstanbul'a geliş tarihini açıkladı...

Falcao transferi için uzun süredir girişimlerini sürdüren sarı-kırmızılı yönetim, transferde artık sona yaklaştı. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, geçtiğimiz günlerde hem Falcao hem de Monaco'lu yetkililerle görüşmek üzere Abdurrahim Albayrak ve Şükrü Hanedar ile birlikte Fransa'ya gitti. Burada Falcao transferi için birtakım görüşmeler gerçekleştiren sarı-kırmızılı heyetin görüşme sırasındaki fotoğrafları da basına sızdı.

Falcao'nun Galatasaray'a transfer olup olmayacağı merakla beklenirken, yıldız futbolcuyla ilgili sarı-kırmızılı taraftarları heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Yahoo Sports France muhabiri Manu Lonjon, Falcao'nun İstanbul'a gelişiyle ilgili bir bilgi paylaştı.

Galatasaray'a yakın bir kaynaktan bilgi aldığını söyleyen Lonjon, oyuncunun 1 Eylül Pazar günü İstanbul'da olacağını duyurdu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER