Falcao transferinin perde arkası! Galatasaray taraftarının başarısı...

Kolombiyalı golcü Radamel Falcao'nun Galatasaray'a transferinde sarı kırmızılı taraftarlar etkin rol oynadı.

Falcao transferinin perde arkası! Galatasaray taraftarının başarısı...

Monaco forvet alırsa Falcao, Galatasaraylı olacak... Galatasaray, Mbaye Diagne’yi satarsa Falcao’yu alacak... Falcao ile Galatasaray arasında büyük bir aşk yaşanıyor. Aşıkların birleşmesinin önünde ise iki büyük engel var. Falcao’nun yerine forvet arayan Fransız ekibinin o ayarda bir isim bulması için en az 20-30 milyon Euro’yu gözden çıkarması gerekiyor. Galatasaray da FFP’ye takılmadan transferi kapatmak için Diagne’den mutlaka kurtulmak zorunda. Aşıkların arasını yapan ise taraftar.

Galatasaray taraftarı Falcao’yu, Galatasaray’a gelmek için Monaco’ya baskı yapmaya zorluyor. Diagne’ye ise takımdan ayrılması için... Kariyeri boyunca Porto, Atletico Madrid ve Manchester United gibi seyircili takımlarda oynamaya alışmış Falcao uzun süredir II.Louis’in boş tribünlerine karşı oynadığı için kariyerinin sonunda taraftarın karşısında oynamak istiyor.

Bu yüzden taraftarın kendisine gösterdiği ilgi başını döndürmüş durumda. Kendisini değerli hissediyor. Bu da Falcao'yu Galatasaray’a yaklaştırıyor. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER