Faruk Süren'den şampiyonluk açıklaması!

Galatasaray'ın eski başkanlarından Faruk Süren, mevcut yönetim ve şampiyonluk yarışı hakkında konuştu.

Faruk Süren'den şampiyonluk açıklaması!

Galatasaray'ın efsane başkanlarından Faruk Süren, kulübün mart ayı divan kurulu toplantısında konuştu.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetiminin ibra edilmeyeceği söylentilerini değerlendiren Faruk Süren, "İbra sorunu yaşayacağını zannetmiyorum, böyle bir şeyin olacağını ümit de etmiyorum. Birtakım hoşnutsuzluklar var, onların belki giderilmesi lazım. Bu konuya dair ben de genel kurulda konuşma yapabilirim. Hoşnutsuzlukları dile getirmek bakımından ama ibra olmamak gibi bir şey olacağını zannetmiyorum. Çünkü öyle bir sebep yok" ifadelerini kullandı.

Adnan Polat dönemindeki ibra edilmeme olayının tekrarlanmayacağını öngören Süren öyle bir şeyin yaşanmamasını ümit ettiğini dile getirdi.

Galatasaray Lisesi mezunlarının kulübe üye yapılmamasına yönelik gösterilen tepkiler üzerine konuşan Süren "Ayrıcalıklı üye yapılmaması ve onların yanlış taktim edilmesi... Bütün bunlar görüşülecek. Bunlar zaten bu memnunsuzlukları yaratıyor. Bunu herhalde halledeceğiz" dedi.

''HENÜZ BİR ŞEY BİTMEDİ, 27 PUAN VAR''

Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yarışı veren Galatasaray Futbol Takımı'nı da değerlendiren Süren, henüz bir şeyin bitmediğine vurgu yaparak "Matematiksel olarak şampiyonluk şansımız var. Daha 9 maçımız yani çok karşılaşmamız var... Ortada 27 puan var" yorumunda bulundu. (Habertürk)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER