Fatih Altaylı ateş püskürdü! "Cehalet!"

Galatasaray'ın yaşayan efsanelerinden Hagi, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada "Belhanda’nın kaç golü, kaç asisti var? Benim takımımda 10 numara en fazla asist yapan, en fazla gol atan oyuncudur." açıklamasını yapmıştı.

Fatih Altaylı ateş püskürdü! "Cehalet!"

Bloomberg HT'de yayınlanan 'Spor Saati' programında konuşan Fatih Altaylı, Hagi'nin Belhanda açıklamasını değerlendirdi ve Hagi-Belhanda kıyaslaması yapanlara da sert çıktı.

GHEORGHE HAGI'NIN "BENİ BELHANDA İLE KIYASLAMAYIN" AÇIKLAMASI...

"HAGI İLE BELHANDA'YI KIYASLAMAK, AYIPTAN ÖTE BİR ŞEY"

Hagi'nin 'Beni Belhanda'yı kıyaslamayın' açıklamasını yorumlayan Altaylı, "İkisini karşılaştırmak, ayıptan da öte bir şey. Belhanda önümüzdeki 30 sene futbol oynasa, sabahtan akşama kadar antrenman yapsa Hagi'nin yaptıklarını yapamaz. Hagi, Maradona, Platini, Zidane gibilerle karşılaştırılabilir. Türkiye'den Sergen'le karşılaştırılabilir. Hagi'yi Belhanda'yla karşılaştırmak cehalet unsurudur. Bunu yapan 'Benim IQ'um 10 ya da 15' dedi. Benim sırtıma 10 numarayı giydirsen benden 10 numara olur mu? Problem Belhanda'nın alınışında, öyle lanse edildi ki hakikaten Hagi geldi. Büyük para verildi, hem bonservis hem yıllık olarak" dedi.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER