"Fatih hoca kazanabileceğini düşündüğü için bu riske girmiştir"

beIN Sports yorumcusu Raşit Altun, Galatasaray'ın Celta Vigo'dan kadrosuna kattığı milli yıldız Emre Mor'un transferini yorumladı.

"Fatih hoca kazanabileceğini düşündüğü için bu riske girmiştir"

Raşit Altun, Emre Mor'un çok üst düzey yeteneklere sahip bir oyuncu olduğunu ancak bu yeteneklerini sahaya yansıtamadığını dile getirdi.. 

Emre Mor'un Galatasaray için son şans olduğunu da ekleyen Raşit Altun, Fatih Terim'in Emre Mor'u kazanabileceğine inandığını düşünerek bu riske girdiğini söyledi.

İşte o sözler...

"GALATASARAY, EMRE MOR İÇİN SON ŞANS"

"Emre Mor çok üst düzey yeteneklere sahip bir oyuncu ama B. Dortmund ve Celta Vigo'da sahaya hiçbir şey katmadı. Fatih Terim'li Galatasaray, Emre Mor için son şans. Emre Mor, Galatasaray'da sonra mutlaka takım bulabilir ama B. Dortmund, Celta Vigo ve Galatasaray seviyesindeki takımlardaki son şansı olduğunu düşünüyorum. Emre Mor başarılı olabilirse sadece Galatasaray değil, Milli Takım da çok önemli bir yeteneği yeniden kazanmış olur. Fatih hoca kazanabileceğini düşündüğü için bu riske girmiştir."

"GALATASARAY'IN HİÇBİR ZARARI OLMAZ"

"Emre Mor, Galatasaray'da çok kötü bir performans sergilese bile Galatasaray'ın hiçbir zararı olmaz. Çünkü satın alma opsiyonu zorunlu değil. Emre Mor bence bu riske girilebilecek yeteneklere sahip bir oyuncu."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER