Fatih Terim; "Allah doğru olanlara yardım ediyor"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Gaziantep FK galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim; "Allah doğru olanlara yardım ediyor"

Fatih Terim'in açıklamaları şu şekilde:

"NEREDEYSE POZİSYON VERMEDİK"

"Oyundan memnunum. Hele hele ilk yarıdan çok memnunum. Neredeyse pozisyon vermedik. Hem zihnen hem fizik olarak hem de duygusal olarak yıpranmış bir takım için kırılma anı olarak görüyorum. Bunlara en iyi gelecek olan şey 3 puandı. Oyuncularımı kutluyorum. İkinci yarıda çok doğru oynadılar. İyi bir maç oldu. Acaba kendilerini Antep'e mi sakladılar. Kendi kendimize ironi yapalım diye düşünüyorum."

"BİZ ADİL DAVRANMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

"Bazı oyuncularımız 60. dakikada yoruldu. 3 gün sonra ikinci maç hiç kolay değil. Biz adil davranmaya devam edeceğiz. Bu forma için mücadele etmek çok önemli. Bu taraftarın kıymetini bilmek lazım. Bugün belki de bir şeyin başlangıcı olabilir. Hep beraber oynamaya devam edeceğiz."

"ANDONE'NİN DURUMU..."

"Andone'nin durumunu yarınki MR'dan sonra net bir şekilde söyleyeceğiz. Dizinde bir sorun var. Yarın doktor söyleyecek. Birkaç tane milli takım daveti geldi. Milli takım sonrası lig ve Brugge maçı bizi çok başka yerlere taşıyabilir. Umarım bunları başarırız. Bu ağır durumların altından kalkmak kolay değil. Allah da doğru olanlara, iyi çalışanlara yardım ediyor. Biz de bunun altından kalkacak güçteyiz. İnşallah bunun altından kalkacağız. İstemediğimiz olaylar zaman zaman gelişiyor."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER