Fatih Terim'den Ali Koç'a tokat gibi yanıt!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarına yanıt verdi.

Fatih Terim'den Ali Koç'a tokat gibi yanıt!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve teknik direktör Fatih Terim'in TFF'den aldığı tazminatla ilgili yaptığı açıklamalara, sarı-kırmızılıların teknik patronu yanıt verdi.

Ali Koç, divan kurulunda yaptığı konuşmada "Rakiplerimizden birinin başkanının kampanyamıza dil uzatması, kendi takımının hocasını göstererek kinayeli ve yakışıksız konuşmasını üzülerek izledik. O seviyeye düşmeyeceğiz. Biz tenhada da kalabalıkta da aynı konuşan insanlarız. Kendi hocasına verilen tazminatla ilgili söyleyeceklerimiz henüz bitmedi. Sistemin ne kadar kokuşmuş olduğunu, insanların kayrıldığında kaynakların nasıl heba edildiğini daha iyi anlayacaksınız. Bu durumun mahkemeye bile gitmemesi söz konusuydu. Detaylarını yönetim kurulu üyemiz Alper Bey yakın zamanda basına aktaracak. İnşallah rakiplerimiz de bir gün bizler gibi bir kampanya etrafında kenetlenebilir." ifadelerini kullandı.

Twitter hesabından Ali Koç'a yanıt veren Fatih Terim ise "Arkadaşlar, Biz yola çıktığımızdan beri elinden geleni ardına koymayan eksik olmadı çok şükür! Aramızda hala anlamayanlar varmış... O zaman bir kez daha" açıklamasını yaptı.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER