Fatih Terim'den Arda Turan sözleri! "Benim bıraktığım Arda..."

Galatasaray - Başakşehir maçı öncesinde bir sürpriz yaşandı, aralarında gerginlik olan Arda Turan ile Fatih Terim bir araya geldi. Terim, maçın ardından o anları anlattı.

Fatih Terim'den Arda Turan sözleri! "Benim bıraktığım Arda..."

Başakşehir forması giyen Arda Turan, A Milli Takım'dan bu yana aralarında soğukluk olan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e doğru önemli bir adım attı.

Tecrübeli oyuncu, maç öncesi Fatih Terim'in yanına gelerek elini öptü, sarıldı ve başarılar diledi. Fatih Terim de aynı şekilde Arda Turan'a karşılık verdi. İkilinin arasındaki soğukluğun sona erdiğine işaret eden bu hareketin ardından Fatih Terim ve Arda Turan kulübelerine geçti, karşılaşma başladı.

"BENİM BIRAKTIĞIM ARDA, BU ARDA"

Maçın ardından konuşan Terim, Arda Turan'ın yanına gelmesine şaşırdığını söylerken, "Arda Turan için daha önce 'Kadroya aldım ama gönlüme almadım' dediniz. Gönlünüze aldınız mı? Bir de transfer söylentisi çıktı, neler söylemek istersiniz?" sorusuna yanıt veren Fatih Terim "Açıkçası ben çok şaşırdım, beklemiyordum. Evlatlar bazen kızdırıyor, bazen şaşırtıyor, bazen de duygulandırıyor. benim tanıdığım o eski Arda Turan'ı görür gibi oldum. Ve ben de çok duygulandım. İnşallah onun da el öpenleri çok olur." dedi.

Milli takımda Arda Turan ile ilgili söylediği, "Kadroya aldım ama kalbime almadım" sözüyle ilgili Terim, "Benim bıraktığım, yetişmesine katkıda bulunduğum Arda, bu Arda. Bu Arda, adamın kalbine de gönlüne de girer. O gün o söylemi hak ediyorsa, bugün bu sözü de hak eder."  ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER