Fatih Terim'den bomba açıklamalar! "Böyle lakayıt, böyle vurdumduymaz, böyle istediği gibi..."

Galatasaray, Süper Lig'in 7. haftasında temposuz ve pozisyon açısından kısır geçen bir maç sonunda deplasmanda Gençlerbirliği ile 0-0 berabere kaldı.

Fatih Terim'den bomba açıklamalar! "Böyle lakayıt, böyle vurdumduymaz, böyle istediği gibi..."

Maçın ardından Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, değerlendirmelerde bulundu.

İşte Fatih Terim'in değerlendirmeleri...

"KAZANMAYI BİLMEK GEREKİYOR"

"Performans ile ilgili söyleyebileceğim çok şey var. Gençlerbirliği bizden daha iyi oynadı, daha iyi mücadele etti. Bize gelince, sadece istemek yetmiyor demek ki, kazanmayı da bilmek gerekiyor, galibiyeti de almak gerekiyor."

"ARKADAŞLARIMIZIN DAHA DİKKATLİ DAVRANMALARI GEREKİYOR"

"Bu kadar doğru işler yapmayan bir Galatasaray beklemiyorum. Arkadaşlarımızın daha dikkatli olması gerekiyor. Galatasaray puan kaybedecektir ama kaybederse, Salı günü olduğu gibi kaybettiği halde helal olsun denen bir takım vardı, öyle bir takımla kaybeder."

"GALATASARAYLILAR SAVAŞAN BİR TAKIM GÖRECEKLER"

"Böyle lakayıt, böyle vurdumduymaz, böyle istediği gibi... Ne ben müsaade ederim, ne Galatasaray'ın kültürü buna müsaade eder. Biraz fazla uzadı bu iş. Üzgünüm, hiç hoşuma gitmedi bu iş. Galatasaraylılar savaşan bir takım görecektir. Bu isim olmayabilir. İsim olup da, cisim yoksa zaten bir işe yaramaz."

"BURADA KENDİME ÖNEMLİ BİR EKSİ PUAN YAZIYORUM"

"Galatasaraylılara Ocak'ta ne olacak, Ocak'a kadar ne olacak, izah edeceğim. Böyle bir şey yok! Belki ben yüreğini koyacak çocukları koymalıydım, burada kendime önemli bir eksi puan yazıyorum. Galatasaray forması giyenlerin böyle bir şeye hakkı yok."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI
 

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2019, 22:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER