Fatih Terim'den derbi öncesi oyuncularına önemli uyarı!

Kadrosuna önemli isimler katan ancak sahada henüz istenilen takım görüntüsünü sergileyemeyen Galatasaray'da "yardımlaşma" artacak, oyunun hem "savunma" hem "hücum" yönüne katkı verilecek.

Fatih Terim'den derbi öncesi oyuncularına önemli uyarı!

Malatya deplasmanından iki puanlık kayıpla dönen ve bir yandan da derbiye odaklanmaya çalışan Galatasaray'da hasar tespit çalışmaları var. Kadrosuna önemli oyuncular katan ve henüz sahada "takım" görüntüsü sergileyemeyen Galatasaray'da teknik ekip hem geçmişe hem de derbiye yönelik çalışma içerisinde...

Şu ana kadar hücumda ve savunma anlayışında aksaklıkları bulunan ve kadro kalitesini tabelaya yansıtmakta zorlanan sarı-kırmızılılar derbi öncesi bu yönde uyarılar yapacak.

Görev tanımlaması!

Orta sahada Fernando performansını fazlasıyla arayan kanatta da Onyekuru'nun yokluğunu hisseden Aslanların önemli zaafiyeti skoru koruyamaması. Hem de kalesinde Muslera gibi önemli bir eldiven olmasına rağmen. Takım savunmasının en uçtan başladığını düşünen Fatih Terim ve ekibi, Fenerbahçe derbisinde orta alan ve hücumdaki oyunculardan iki yönlü (defans-atak) futbol istiyor. Malatya maçında olduğu gibi herkes görevlendirmeye sadık kalıp rakibe boş alan bırakmayacak.

Ömer'e yer bakılıyor

Sarı-kırmızılı takımda şu an için bu sezona damga vuran kişi hiç kuşkusuz Ömer Bayram. Yedek kuvvet olarak düşünülen ancak performansıyla A Takımı fazlasıyla hak eden Bayram, Malatya karşısında da asist yaptı. Fatih Terim ve ekibi, Fenerbahçe derbisi öncesinde zengin kadro içerisinde Ömer Bayram'a yer bakıyor. (Türkiye Gazetesi)

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2019, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER