Fatih Terim'den Feghouli kararı!

Bir ay önce Belhanda ve Babel'le birlikte adı satış listesine yazılan Cezayirli yıldız Sofiane Feghouli, Galatasaray'da kalıyor.

Fatih Terim'den Feghouli kararı!

Belhanda ve Babel'i elden çıkarmaya çalışan sarı-kırmızılı kulüp, Feghouli konusunda ise karar değiştirdi. İşte Cezayirli yıldızın takımda devam etme sebepleri

FEGHOULI'Yİ KAZANALIM

Belhanda ve Babel'in aksine 1 değil 2 yıl daha sözleşmesi bulunan 30 yaşındaki orta saha, oynamadan 7.7 milyon Euro kazanabilirdi. Bu durumun farkında olan teknik heyet yeni sezon hazırlıklarına ''Feghouli'yi kazanalım'' diyerek başladı.

KAPTAN DA OLACAK

Maaşını 3.3 milyon Euro seviyesine çekmesi beklenen Feghouli'nin bu maddi fedakârlığı karşılıksız kalmayacak. Arda Turan'ın ilk 11'de olmadığı maçlarda yıldız oyuncu pazubandı takacak. Kaptanlık sorumluluğuyla Feghouli motive edilecek.

ARDA'DAN FEGHOULI ÖVGÜSÜ

Fatih Terim'e Feghouli konusunda en büyük destek Arda Turan'dan geldi. Arda, İspanya'dan iyi bildiği ve ''Süper Lig'in en kaliteli oyuncusu'' dediği Feghouli ile idmanlarda özel olarak ilgilendi.

YENİ SEZONA İYİ HAZIRLANIYOR

Cezayirli oyuncu dayanıklılık testinde ilk 3'e girerek yeni sezona çok iyi hazırlandığını gösterdi.

İNDİRİME OLUMLU CEVAP

Katar ve İtalya'dan kendisi ile ilgilenen kulüplere "Galatasaray'da kalacağım" mesajını ileten tecrübeli futbolcu, indirim beklentisinde olan sarı-kırmızılı yönetime de olumlu cevap verdi. (Sabah)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER