Fatih Terim'den gençlere: "Ozan'ın yolundan gidin!"

Sezonu genç isimlerle açan Galatasaray'ın hocası, Ozan Kabak örneğini masaya yatırdı. Terim "Ozan'ın yolundan gidin, çalışın ve sonuçta kazanan siz olun" ifadelerini kullandı

Fatih Terim'den gençlere: "Ozan'ın yolundan gidin!"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sarı - kırmızılıların sezon başı kampına katılan genç isimlerle konuştu. Tecrübeli teknik adam, öğrencilerine "Ozan Kabak" örneğini verdi.

GALATASARAY'IN GELECEK YILLARI EMİN ELLERDE

Galatasaray, önceki gün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sezonu açtı. Teknik Direktör Fatih Terim, Ali Yavuz Kol (18), Atalay Babacan (19), Batuhan Şen (20), Berk Balaban (19), Erencan Yardımcı (17), Gökay Güney (20), İsmail Çipe (24), Metehan Mertgöz (19), Mirza Cihan (18), ve Mustafa Kapı (16) gibi gençleri hazırlık kadrosuna kattı. Terim, büyük önem verdiği genç futbolcularla yaptığı toplantıda Ozan Kabak'ı örnek gösterdi.

BU YOLU İZLEYİN

Bir yıl içinde arkadaşları Ozan'ın nereden nereye geldiğini anlatan tecrübeli hoca, "Ozan'ı iyi izleyin. Geçen sene sizin gibi bizimle çalışmalara başlamış ve şu an Avrupa'da artık paylaşılamaz hale gelmiştir. Sizde bu yolu izleyebilirsiniz. Çalışırsanız yıldız olursunuz" ifadeliyle motive edici bir konuşma yaptı. 

Geçen sezon devre arasında Stuttgart'a 11 milyon Euro'ya transfer olan Ozan, geçen ay Shalke'ye 15 milyon Euro'ya imza attı. (Sözcü)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER