Fatih Terim'den Gümüşdağ'a telefon! Galatasaray ile sözleşmesi bitti ama...

Galatasaray ile sözleşmesi sona eren Fatih Terim'in, Avrupa maçlarını Başakşehir'in stadyumunda oynamak için başkan Göksel Gümüşdağ ile telefon görüşmesi gerçekleştirdiği öğrenildi. Gümüşdağ'ın, tecrübeli teknik adamın talebine "Sizin isminizi taşıyan stat, oynayabilirsiniz" ifadeleriyle yanıt verdiği belirtildi.

Fatih Terim'den Gümüşdağ'a telefon! Galatasaray ile sözleşmesi bitti ama...

Galatasaray, Türk Telekom Stadyumu'nun bozuk zemini sebebiyle Şampiyonlar Ligi'ni ön eleme maçını Başakşehir Fatih Terim Stadyumu'nda oynama konusunda İstanbul ekibiyle anlaşmaya vardığı ortaya çıkmıştı.

FATİH TERİM'DEN TELEFON

Kulüple mayıs ayında sözleşmesi sona eren Fatih Terim'in, görevde olmamasına karşın Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ ile telefon görüşmesi gerçekleştirdiği ve stadyumu kullanma konusunda ricada bulunduğu öğrenildi.

'BİR MAÇ OYNAYABİLİRSİNİZ'

Tecrübeli teknik adamın "Sahamızda bakımda olacak. Şampiyonlar ligi maçlarını sizin stadyumda oynayabilir miyiz?" şeklindeki sorusuna Göksel Gümüşdağ'ın "Sizin isminizi taşıyan stat. Bizim stadımız da bakımda ama elbette bir maç oynayabilirsiniz." ifadeleriyle yanıt verdiği belirtildi. (Hürriyet)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER