Fatih Terim'den maç öncesi açıklama! "Bazen böyle 4 değişiklik..."

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Gaziantep Futbol Kulübü ile oynanacak olan karşılaşma öncesinde yayıncı kuruluşa açıklamalada bulundu.

Fatih Terim'den maç öncesi açıklama! "Bazen böyle 4 değişiklik..."

Fatih Terim'in maç öncesi açıklamaları şu şekilde...

"DEPLASMANLARDA SIKINTI YAŞIYORUZ"

"Merak konusu olan sadece fiziksel ve mental durum değil. Herhalde kim oynayıp, oynamayacak, o da merak konusu. Nasıl bir sonuç olacak, o da merak konusu. Deplasmanlarda bir sıkıntı yaşıyoruz, istatistik bunu söylüyor. Enteresan olan, en az golü biz yemişiz."

"GALATASARAY GİBİ OYNADIĞIMIZ GÜNLERE GERİ DÖNMELİYİZ"

"Muhakkak ki mağlubiyetler, sonuçta mağlubiyettir. Farklı da yenilebilirsiniz, 1-0 da yenilebilirsiniz. 1-0 yenilsek, niye gol atmadınız diyeceklerdi. Galatasaray gibi oynadığımız günlere geri dönmek lazım. Aralık sonuna kadar süreci en az kayıpla kapatmamız gerekiyor."

"BAZEN TRAVMALARDA ÇIKIŞLAR LEHİNİZE OLUR"

"Bir sonraki hafta milli ara olan bir haftada, belki öbür Avrupa Kupası oynayanlarla beraber başka gün oynayabilirdik, sorun değil. Herkes kendi içinde ve hayatında bir bedel ödüyor, ödemeye de devam edecek. Bazen travmalardan çıkışlar lehinize olur, umarım bunu pozitife çeviririz."

"BAZEN BÖYLE 4 DEĞİŞİKLİK NORMALDİR"

 "Haftalık periyotlara geçersek, Allah geçirmesin de, haftada 1 oynarsak, kadro değişikliği doğrudur ama 1-2 değişiklik, bazen böyle 4 değişiklik normaldir."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER