Fatih Terim'den tarihi konuşma!

Galatasaray'ın teknik patronu Fatih Terim, eksikleri dert etmiyor... Tecrübeli hoca, son idmanın ardından takım kampa girerken oyuncularıyla bir toplantı yaptı.

Fatih Terim'den tarihi konuşma!

Fanatik'te yer alan habere göre, Beşiktaş derbisine yönelik net mesajlar veren Terim, "1 değil, 3 puan istiyorum. Bu amaç için oynayacağız. Kazanacağımız her puan altın değerinde" ifadesini kullandı.

Eksik oyuncuların çokluğu nedeniyle, oyun felsefesinde herhangi bir değişiklik olmayacağını aktaran Fatih hoca, "Sahaya 11 kişi çıkıyorsak, eksik yok demektir. Oyunu geride kabul etmek diye bir şey yok, geri çekilmek yok, önde basacağız, pres yapacağız, ayak basmadık yer bırakmayacağız, hücum oynayıp kazanacağız" diye konuştu.

"OYNADIĞINIZ YERİN FARKINA VARIN"

Üst üste kötü skorlara hiç alışık olmadığını belirten Terim, "Bu kötü gidişe 'dur' demek zorundayız. Galatasaray seviyesi bu tür gidişleri kaldırmaz. Artık nerede oynadığınızın farkına varın. Size her yerde destek veriyorum. Arkanızda 30 milyon Galatasaray taraftarı var. Bu gücü kullanın, Galatasaray'ın ağırlığını sahada hissettirin" açıklamasını yaptı.

TERİM: TARAFTARI ÜZMEYİN

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, statta yapılan idmandan sonra yaptığı açıklamada, "Bu soğuk havada burada olmak, Galatasaray'a adanmış hayatların böyle bir cevabı olabilir. Galatasaray her zaman elinden gelen her şeyi yapmalıdır. Çok ciddi bir rakibimizle oynayacağız. İnşallah sonuç istediğimiz gibi olur. Sonuç ne olursa olsun, şu atmosfer çok daha güzel" diye konuştu. (Fanatik)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER