Fatih Terim'den yeni yıl mesajı! "2019'u bu kadar başarılı geçiren bir grubun 2020'de..."

Galatasaray’da teknik heyet, yöneticiler ve oyuncular ligin son maçı öncesinde kahvaltıda buluştu.

Fatih Terim'den yeni yıl mesajı! "2019'u bu kadar başarılı geçiren bir grubun 2020'de..."

Çırağan Sarayı'ndaki kahvaltıya Galatasraay İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, eşi Şükran Albayrak, Teknik Direktör Fatih Terim, eşi Fulya Terim, yardımcı antrenörler Levent Şahin, Hasan Şaş, Ümit Davala, Kaleci Antrenörü Fadıl Koşutan, oyuncular ve eşleri katıldı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, geride bırakacağımız yıl kazanılan üç kupa için herkese teşekkür etti, 2020 için başarılar diledi ve şu ifadeleri kullandı:

"Hepiniz hoş geldiniz. İkinci Başkanımız Abdurrahim Bey'e hem bu yemek hem de bize verdikleri destek için çok teşekkür ediyoruz. Sevgili eşine de hoş geldin diyoruz.

Biz hayatlarımızı 90 dakikayla ifade ediyoruz. 90 dakika bitiyor, kazansak da kaybetsek de evimize geliyoruz. Kazanmışsak neşeyle, 3 puanla beraber oluyoruz; 1 puan almışsak idare ediyoruz. Mağlup olmuşsak üzülüp tamamen ailemize sığınıyoruz. 2019 yılında her halimize katlandığınız için başta kendi eşim olarak üzere tüm eşlere teşekkür ediyorum. 2019 yılını olabilecek, var olan tüm kupalarla kapattık. Bütün oyuncularıma ve ailelerine tebriklerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Onlarla gurur duyduğumu söylemek istiyorum. Bunları kazanırken hiçbir zaman pes etmedik, bırakmadık. Her gün daha fazla birleşip güçlendik. Onun için buradaki tüm oyuncularıma ve Florya'dan yolu geçen, başarılarımızda en ufak emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

2020 yılına girerken hepinizin yeni yılını kutluyorum. 2019'u bu kadar başarılı geçiren bir grubun 2020'de de başarılı olacağından hiç şüphem yok. Yeni yılınız ailenizle beraber daha hayırlı, daha uğurlu, daha güzel, daha mutlu geçsin. Ama en önemlisi, Allah hepimize sağlık versin. Yeni yılınız kutlu olsun."

Yeni yıl kahvaltısı; teknik heyet, oyuncular ve ailelerinin toplu fotoğraf çektirmesiyle ile sona erdi.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER