"Fatih Terim, Drogba ve Sneijder transfer edildiğinde bunları söylemedi"

Usta yorumcu Mehmet Demirkol, beIN Sports Haber'de yayınlanan beIN Manşet programında Galatasaray'ın gündemini değerlendirdi.

"Fatih Terim, Drogba ve Sneijder transfer edildiğinde bunları söylemedi"

İşte Demirkol'un değerlendirmelerinden öne çıkanlar...

"CENGİZ'İ GETİRENLER GİTMESİNİ İSTİYOR"

Mustafa Cengiz tepki oylarıyla başkan olmuş bir başkandır. Mustafa Cengiz, Dursun Özbek başkan olmasın diye seçildi. Mustafa Cengiz'i oraya getiren zihniyet şu anda ayrılmasını istiyor.

"TERİM, FALCAO TRANSFERİNİ ELEŞTİRDİ"

Fatih Terim, Real Madrid maçından sonra 'Futbolcuların geçmişine değil geleceğine yatırım yapmalıyız' dedi. Bu yönetimin yapmış olduğu transferlere aleni bir şekilde eleştiridir. Fatih Terim, Drogba ve Sneijder transfer edildiğinde bunları söylemedi. Fatih Terim'in bu söylemi Falcao transferine eleştiridir.

"TERİM, OYUNCULARIN SİSTEMİNE UYDU"

Galatasaray orta sahasında bu hafta Adem Büyük ve Lemina'nın alıp dönebilen oyuncular olduğunu gördük. Galatasaray bu hafta dikine oynamayı bildi. Çok çabuk geçişler gördük. Fatih Terim bu oyuncuların sistemine uyduğunu söyleyebilir.

"ŞAMPİYON ÇIKMAZ, LİG BİRİNCİSİ ÇIKAR"

Bu sezon şampiyon çıkmaz, lig birincisi çıkar. Bu sezon şampiyon gibi oynayan takım yok. Anadolu'dan lig birincisi çıkar mı? Bu sezon çıkabilir.

 Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salsa Cristina
Salsa Cristina - 3 yıl Önce

FALCAO Pronto estarás jugando ⚽️ demostrándonos lo que tu sabes hacer, jugar al Fútbol con pasión, sabiduría e inteligencia. Nuestro Dios y nosotros tus seguidores te alentamos con nuestro amor, elevando nuestras oraciones por tu pronta recuperación

SIRADAKİ HABER