"Fatih Terim'e düşman bile olsanız, Türk futbolundan ve Galatasaray tarihinden silemezsiniz"

Geçtiğimiz haftadan bu yana hareketli günler geçiren Galatasaray'da konuşulan bir konu da Fatih Terim'in sözleşmesi. Sezon sonunda Terim'in sözleşmesi sona eriyor.

"Fatih Terim'e düşman bile olsanız, Türk futbolundan ve Galatasaray tarihinden silemezsiniz"

Sarı-kırmızılı camia bir yandan seçime gidiyor. Milliyet'in duayen yazarı Şansal Büyüka, Dobra Dobra köşesinde Fatih Terim'in geleceğiyle ilgili konuştu. İşte o sözler...

FATİH TERİM'İ SİLEMEZSİNİZ

"Fatih Terim; Galatasaray tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı hocası... Kendisine düşman olsanız, Türk futbolundan ve Galatasaray tarihinden silemezsiniz"

HER YIL ŞAMPİYON DİYE KURAL YOK

"Kupa rekortmenliği bir yana, Galatasaray‘ı Avrupa Şampiyonası yapması yeter... Böyle bir başarı bundan sonra belki de 50 yılda bir, hatta 100 yılda bir gelir, bu gidişle belki de hiç gelmez. Fatih Terim, Galatasaray‘ı her yıl şampiyon yapacak diye bir kural yok."

GİTMEK İSTERSE KENDİ GİDER

"Kabul, bu sezon kendi de formsuz, Galatasaray da... Buna rağmen Galatasaraylı taraftarların sosyal medya üstünden Fatih Terim‘i “Gitsin mi, kalsın mı?” diye tartışmasına şaşırdım. Galatasaray, Fatih Terim‘e “git” demez, giderse Fatih Terim kendisi gider."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER