Fatih Terim, Emre Mor'a sezonluk şans veriyor!

Emre Mor'un ocak ayında gönderileceği haberleri çıksa da Fatih Terim, öğrencisine sezon sonuna kadar şans verecek ve gereken patlamayı yapamazsa mayıs sonunda satın alma opsiyonu kullanılmayacak.

Fatih Terim, Emre Mor'a sezonluk şans veriyor!

Galatasaray'ın sezon başında transfer ettiği Emre Mor, kelimenin tam anlamıyla sınıfta kaldı...

Fatih Terim'in tüm ısrarına rağmen genç oyuncu, henüz istenilen performansı gösteremeyince eleştiri oklarının da hedefine oturdu.

Bazı çevreler Emre'nin ocak ayında gönderileceğini söylese de Terim, öğrencisine sezon sonuna kadar şans verecek ve gereken patlamayı yapamazsa mayıs sonunda satın alma opsiyonu kullanılmayacak.

"EMRE, YETENEĞİNİ KULLANMAK İSTİYOR MU"

Galatasaray'da sezon başında sancılı bir transfer sürecinin ardından Celta Vigo'dan kiralanan Emre Mor, henüz kendini gösteremedi ve Başakşehir maçında da kadroya giremedi.

beIN Sports yorumcuları, Emre Mor'un yeteri kadar istekli olmaması nedeniyle potansiyeline ulaşamadığı yönünde yorumlarda bulundu. Tugay Kerimoğlu, Emre'nin basit oynaması gerektiğini kaydederken, "Emre Mor'un Allah vergisi yeteneği var ama kendisi ne kadar kullanmak istiyor? Oyunun basitliğini tercih etse, yeteneği zaten ortaya çıkacak" ifadelerini kullandı.

Metin Tekin ise, "Emre Mor basit ve karmaşığı ne zaman tercih edeceğini bulsa olacak ama çözene kadar çok zaman geçiyor" dedi.

Galatasaray'da Emre Mor, bu sezon 11 maçta 399 dakika süre aldı ve skor katkısı veremedi. (Güneş)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER