Fatih Terim Galatasaray'a geri mi dönüyor? Dikkat çeken paylaşım...

Galatasaray'da Domenec Torrent'in gelecği belirsizliğini korurken, Köksal Ünlü'den manidar mesaj geldi.

Fatih Terim Galatasaray'a geri mi dönüyor? Dikkat çeken paylaşım...

Galatasaray'da Burak Elmas'ın ardından başkanlığa seçilen Dursun Özbek'in Domenec Torrent ve ekibi hakkında vereceği karar belirsizliğini sürdürürken, Elmas döneminin eski yöneticilerinden Köksal Ünlü'nün sosyal medya hesabından yaptığı bir retweet taraftarı heyecanlandırdı.

"Nerede kalmıştık"

Burak Elmas'ın Fatih Terim kararına tepki olarak yönetimden istifa eden Köksal Ünlü, Galatasaray'da yeni teknik direktör arayışları devam ederken Terim sinyali verdi. Köksal Ünlü, Fatih Terim tarafından sosyal medya platformu Twitter'da, 21 Aralık 2017 tarihli "Nerede kalmıştık..." tweetini yeniden paylaştı.

Terim Galatasaray'a geri mi dönüyor?

Fatih Terim'e yakınlığı ile bilinen eski yönetici Köksal Ünlü'nün bu hareketi, Terim'in geri dönüş sinyali olarak algılandı. Fatih Terim, geçtiğimiz sezon Sarı-Kırmızılı takımın başında 27 maça çıkarken, Süper Lig'de başarılı olmasa da Avrupa'da gösterdiği performans ile takımı gruplardan çıkarmayı başardı.

Dursun Özbek'in hoca adayları

Burak Elmas'ın idari yönden ibra edilmemesi ile girilen seçim sürecinde Dursun Özbek, başkan olarak seçildi. Özbek yönetiminin hoca adayları arasında Fatih Terim'in olup, olmadığı henüz bilinmezken, yerli teknik direktör olarak Okan Buruk ismi ön plana çıktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER