Fatih Terim için dikkat çeken sözler! "Bu hafta milli takıma gidenler şanslı, Florya'da kalanlar yandı"

TRT Spor yorumcusu Tümer Metin, Galatasaray ile Gençlerbirliği'nin 0-0 berabere kaldığı maçı yorumladı.

Fatih Terim için dikkat çeken sözler!  "Bu hafta milli takıma gidenler şanslı, Florya'da kalanlar yandı"

Tümer Metin, Galatasaray maçı sonrasındaFatih Terim ile ilgili dikkat çeken yorumlarda bulundu.

Tümer Metin'in değerlendirmelerinden öne çıkanlar şu şekilde...

"BİLDİĞİMİZ HOCA GİBİ"

Hoca sıkı döndü cezadan. Uzun zamandır maç sonu röportajı, yedek kulübesi yoktu. Hoca harlı döndü, ateşli döndü, bildiğimiz hoca gibi döndü.

"İŞLER İYİYKEN, HOCA LOKUMDUR"

"Hocanın bu halini belli ki oyuncular unutmuş, şimdi hatırlarlar. Çok keyifli adamdır, çok iyi tarafları vardır hayata dair, insana dair. Eleştirebileceğin, tasvip etmeyeceğin çok yanı vardır ama çok pozitif tarafları vardır. Özellikle işler iyi gidiyorken, keyfi yerindeyken, lokumdur. Bu durum, hocanın en zor hali."

"HER MAÇI TUTKUYLA YAŞAR"

Bir şampiyonluk kutlamasında sahnede hoca kupayı tutarken, bunca sene sonra aynı hırs, aynı azimle kupaya sarıldı diye manşetler vardı. Hoca her daim öyle yaşar. Bir maç içinde de öyle yaşar. Oynadığı ilk maç için de aynı hırs, tutku ve azimle yaşar.

"SOPAYI ÇIKARIRIM DİYOR"

"Hoca iklimlendiricidir, kendi iklimini oluşturur ve oyuncu topluluğunun da kendisi gibi düşünmesini ister. Hoca bu akşam bu topluluk benim gibi düşünmüyor, ben sopamı çıkarırım ve herkesi de hizaya sokarım diyor."

"15 GÜN HOCAYLA GEÇMEZ"

"Fatih Terim uzun vadede planı, devre arasını düşünüyordur ama bu hafta milli takıma gidenler şanslı Galatasaray'da. Milli takıma gidenler yırtar ama Florya'da kalanlar yanmış. 15 gün geçmez Florya'da hocayla, geçmez."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2019, 00:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER