Fatih Terim'in açıklamalarındaki o 3 isim ortaya çıktı!

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in, Gençlerbirliği maçının ardından basın toplantısında kullandığı "Belki ben de yüreğini koyacak çocukları koymalıydım." ifadeleriyle kastettiği, yüreğini koyacak o 3 'çocuk' belli oldu.

Fatih Terim'in açıklamalarındaki o 3 isim ortaya çıktı!

Teknik direktör Fatih Terim'e göre Gençlerbirliği beraberliğinin sorumlusu kendisine verilen şansı iyi değerlendiremeyen ve mücadeleden kaçan futbolcular...

Maç sonrası basın toplantısında da bunu, "Belki de ben sahaya yüreğini koyacak çocukları koymalıydım" diye açıklayan Terim'in bahsettiği isimlerin ise Erencan Yardımcı, Atalay  Babacan ve Yunus Akgün olduğu bildirildi.

"YÜREĞİNİ KOYACAK ÇOCUKLAR"

Gençlerbirliği maçı sonrasında genç oyuncularla maça çıkmadığı için pişman olduğunu kaydeden Fatih Terim, "Galatasaraylılara ocak ayına kadar ne olacak, izah edeceğim. Böyle bir şey yok! Belki ben de yüreğini koyacak çocukları koymalıydım, burada kendime önemli bir eksi puan yazıyorum. Kazanırsınız ya da kaybedebilirsiniz ama Galatasaray forması giyenlerin böyle bir şeye hakkı yok" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER