"Fatih Terim'in Ali Koç'un açıklamalarını konuşmaya değer bulmaması çok doğru"

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Ahmet Özdoğan, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programına bağlanarak Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı.

"Fatih Terim'in Ali Koç'un açıklamalarını konuşmaya değer bulmaması çok doğru"

Ahmet Özdoğan'ın açıklamaları şu şekilde:

"Herkesin içi rahat olsun"

Divan Kurulu Toplantısı'nı yapan ve yapılmasına katkıda bulunanlara teşekkür ederim. Çok ciddi bir katılım oldu. Herkes fikirlerini beyan etti. Özellikle Riva projemizden villa almış olanların içi rahat olsun. Fesih durumu yok. Galatasaray bütün anlaşmalarına sadık. Gerek sayın başkanımız, gerekse de Divan Kurulu üyeleri bunun altına imza atmıştır. Belki problemler oluyor ama Galatasaray'ın başka bir yolu ve de sistemi yoktur. Galatasaray kendine düşen tüm sorumlulukları yapacaktır. Önümüzdeki günlerde bir problem çıkacağını düşünmüyoruz. Taşınmadan dolayı bir problem var. Galatasaray'ın bunu kısa sürede çözeceğini düşünüyorum. Çok verimli bir toplantıydı. Galatasaray, Kemerburgaz projesinden vazgeçmez. Ana fikrimiz bu.

"Sportif başarı önemli"

Bu sene hem Süper Lig'de hem de Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmalıyız. Galatasaray üzerine düşeni Divan Kurulu'nda ve yönetimde yapacaktır. Spor kulüpleri başarısız olursa devam edemez.

Galatasaray'ın TBB ile yaptığı anlaşma doğru mu?

Bu konuda yorum yapmak istemiyorum. Kapalı toplantı farklı bir noktaya gitmiş olur. Galatasaraylılar rahat olsunlar. Riva'da insanlar gidip villalar aldılar. Özellikle onlar rahat olsun. Galatasaray imzasının arkasında.

Derbi hakkında...

Cumartesi günü kazanacağımızı düşünüyorum. Bu sonuçta bir spor. Maç öncesi ve sonrası tüm insanlar kardeştir. Lütfen birbirimize kötü sözler ve hakaretler etmeyelim. Sporda birlik olmalı ve dostluk olmalı. 90. dakikadan sonra sporcular birbiriyle arkadaş ama yöneticiler birbiriyle arkadaş değil. Sorun bu.

Fatih Terim'in Ali Koç açıklaması üzerine...

Fatih Terim çok deneyimli bir teknik adam. Konuşarak bir yere varılmıyor. Fatih Terim'in neler çektiğini Galatasaray camiası biliyor. Onun için konuşmaya değer bulmaması çok doğru. (Ajansspor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER