"Fatih Terim'in başkanlığı için Galatasaray'da ciddi bir çalışma var, bir haftaya kadar..."

Galatasaray, Süper Lig’in 37. haftasında Fraport-TAV Antalyaspor ile karşı karşıya geldi. Antalya Stadyumu’nda oynanan müsabakayı Sarı Kırmızılılar 1-0 kazandı.

"Fatih Terim'in başkanlığı için Galatasaray'da ciddi bir çalışma var, bir haftaya kadar..."

Reha Kapsal, Galatasaray'ın deplasmanda Antalyaspor'u 1-0 yendiği mücadeleyi A Spor ekranlarında değerlendirdi ve Fatih Terim ile ilgili sürpriz çalışmayı anlattı.

İşte Reha Kapsal'ın sözleri...

"BAŞKANLIK ÇALIŞMASI VAR"

"Fatih Terim'in başkanlığı için Galatasaray'da ciddi bir çalışma var. Hocaya çok baskı var, diğer yöneticiler hocanın altında çalışmak ve parayı sağlamak da istiyor. Bunu çok yakından, sağlam yerden duydum. 1 haftaya kadar bunun oluşacağını düşünüyorum."

"TERİM YANLIŞTAN DÖNDÜ"

Lig bitiyor, Fatih hoca kadro istikrarını yeni sağladı. Orta saha ve hücum hattında genç bir takım çıktı. Geçen hafta yaptığı yanlıştan döndü, Babel ile başlamıştı, bu hafta Halil ile başladı.

"DENEME YANILMA METODU"

Fatih hoca gibi tecrübeli bir antrenör de olsanız maçlar sıkıntılı sürece girince kararsızlaşıyorsunuz. Fatih hoca deneme yanılma metoduyla çok oyuncu oynattı.

"İSTİKRARI YENİ SAĞLADI"

Fatih Terim, Arda'yı, Babel'i, Falcao'yu denedi... Yaşlı oyuncularda ısrar etti, lig bitiyor kadro istikrarını yeni sağladı.

"OYUN İSTİKRARI GELMEDİ"

Galatasaray'ın bu seneki en büyük sıkıntısı, Fatih hocanın kadro istikrarını sağlayamaması. Bununla beraber oyun istikrarı da gelmedi paralelinde.

"SONUNA KADAR YARIŞTA KALIR"

Çok önemli bir 3 puan, hak edilen 3 puan. Matematiksel olarak ligin sonuna kadar yarışın içinde kalıp kovalayacaklardır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER