Fatih Terim'in doktorundan açıklama geldi! O ismi ima etti...

Koronavirüs testi sonucu pozitif çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in tedavisi sürüyor. Fatih Terim ile ilgilenen Prof. Dr. Celalettin Kocatürk, Habertürk TV'de katıldığı bir programda Fatih Terim'in sağlık durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim'in doktorundan açıklama geldi! O ismi ima etti...

Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim'in corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından deneyimli çalıştırıcının tedavisine başlandı. Habertürk TV ekranlarında Ebru Baki'nin sunduğu Para Gündem programında Fatih Terim ile ilgilenen doktorlardan biri olan İstinye Üniversitesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Celalettin Kocatürk, Fatih Terim'in sağlık durumu hakkında sorulan sorulara 'Fatih Terim'in şuan durumu iyi. İnşallah böyle devam eder.' şeklinde yanıt verdi.

Galatasaray’da İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak’tan sonra Teknik Direktör Fatih Terim’in coronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından akıllara Fatih Terim’in bu virüse nasıl yakalandığı sorusu geldi.

İstinye Üniversitesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Celalettin Kocatürk, isim belirtmeden Fatih Terim’e virüsü bulaştıran kişinin Abdurrahim Albayrak olduğunu ima etti.

Prof. Dr. Kocatürk şu ifadeleri kullandı:

"Fatih Terim’e nasıl bulaştığıyla ilgili durumlar var ama bunu paylaşmak ne kadar doğru. Spor camiasından bu hastalığı olan birileriyle teması var. O kişilerde tespit edildi."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER