''Fatih Terim'in gizli kalması gereken listesi, hep aynı kaynağa akıyor!''

Spor yazarı Bülent Timurlenk, Galatasaray'ın Yeni Malatyaspor maçının ardından yaptığı açıklamaya ilişkin dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

''Fatih Terim'in gizli kalması gereken listesi, hep aynı kaynağa akıyor!''

Sabah Gazetesi spor yazarı Bülent TimurlenkFatih Terim'in transfer listesinin basına sızdırılmasına yönelik tepki gösterdiğini vurguladı.

İşte Bülent Timurlenk'in Fatih Terim'in açıklamalarına ilişkin yorumu:

"Fatih Terim, gizli kalması gereken transfer listesinin 3 haftadır manşetlerde olmasından rahatsızdı. Haber hep aynı kaynağa akıyor. Terim'in açıklaması öncesinde İrfan Can'ın fiyatına 7 milyon yazanlar bir hafta sonra 14 milyon diye yazıyor. Bir futbolcunun geçmişte bir kulübe karşı 'yanlışı varsa', taraftar istemeyebilir. Ama G.Saray'ın bir taraftar grubunun İrfan Can için yaptığı açıklama yüzbinlerce G.Saray taraftarının tepkisini çekti. Abdurrahim Albayrak, Trabzon'da takım kazanınca mikrofonlar karşısına geçti. O günden beri ise suskun! G.Saray bu sürede iki maçta 5 puan kaybetti, transfer mevsimi açıldı.

''Beşiktaş Sergen Yalçın, F.Bahçe Erol Bulut ile kendi Terim'ine kavuşma hayali kurarken G.Saray'ın efsane hocasının yalnızlık hissetmesinin sebebi var: G.Saray camiası iyi bilir ki G.Saray'da hiçbir başarı cezasız kalmaz!"

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2021, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER