Fatih Terim'in maç öncesi açıklamalar! Muslera, Arda, Falcao, Babel, Omar...

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Yukatel Denizlispor maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim'in maç öncesi açıklamalar! Muslera, Arda, Falcao, Babel, Omar...

Fatih Terim'in maç öncesi açıklamaları şu şekilde...

"ARDA, GÜZEL BİR JEST YAPMIŞ"

"Hayırlı olsun öncelikle. Muslera bizim için, Galatasaraylılar için önemli bir oyuncu. Arda da soyunma odasında kaptanlık bandını çıkarıp kendisine vermiş. Güzel bir jest yapmış."

"İLERLEYEN DAKİKALARDA BAŞKA BİR FORMÜL ÜRETEBİLİRİZ"

"Zorunlu değişiklikler zaman zaman bizi sıkıntıya sokuyor.  Şimdilik başlarken Babel'i koyduk ama ilerleyen dakikalarda başka bir formül üretebiliriz. Son iki seneye baktığımızda kimsenin aklına gelmeyen, öngörülemeyen sakatlıklarla karşılaştık."

"BABEL 12 KİLO VERDİ"

"Babel diyorsunuz en hafifi Babel'di. Corona oldu, 12 kilo verdi, 52 gün sonra döndü ki daha da tam anlamıyla dönmedi. Emre Akbaba'nın 2 kere ayağı kırıldı, Muslera'nın ayağı kırıldı. Nagatomo'nun ciğeri söndü. Böyle bir şeyin olduğunu biz de bilmiyorduk oldu."

"FALCAO NEREDEYSE 30 MAÇ OYNAMADI"

"Şimdi geliyoruz Omar'a.... Kendi ailesiyle yılbaşını karşılarken çok şükür Allah canını bağışladı ama anormal bir kaza geçirdi. Falcao, sakatlıklar nedeniyle neredeyse 30 maç oynamadı."

"ÖNGÖRÜLEBİLECEK BİR ŞEY DEĞİL"

"Bir takımın, bir antrenörün başına gelebilecek, öngörülecek bir şey değil. Allah beterinden saklasın. Biz bunlara alıştık da diyemiyorum daha beteri olmadığına şükrediyoruz ama böyle söylediğim zaman insan bu takımın başına neler gelmiş diyebilir."

"OMAR'IN YÜZÜNDEKİ YANIKLARDAN İZ KALMADI"

"Bugün o kazadan sonra Omar, ilk defa Florya'ya geldi. Onu orada karşıladık. Herkes alkışladı. Çok duygusal anlar yaşandı. Omar ve ailesi, bizim için kendi ailemiz gibidir. Galatasaraylıların ailesi gibidir. Kulübümüz, biz, hepimiz yanındayız. Tedaviyi sevgiyle yapacağız. Şu ana kadar yaptığımız gibi... Yüzündeki yanıklardan iz kalmadı. Biz ona bütün sevgimizi, ilgimizi esirgemeden fazlasıyla vereceğiz."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER