''Fatih Terim'in sözlerinden Fenerbahçe rahatsız oldu!''

Spor yazarı Levent Tüzemen, Galatasaray'ın Yeni Malatyaspor maçının ardından yaptığı açıklamaya ilişkin dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

''Fatih Terim'in sözlerinden Fenerbahçe rahatsız oldu!''

Sabah Gazetesi spor yazarı Levent Tüzemen, Fatih Terim'in açıklamalarının Fenerbahçe'de rahatsızlık yarattığını belirtti.

İşte Levent Tüzemen'in değerlendirmesi:

"UltrAslan'ın açıklamasından Fatih Terim çok net rahatsız oldu. Çünkü Tudor sonrası göreve gelmeden önce Dursun Özbek yönetimine ultrAslan, Galatasaray'ın tek kurtuluşu Fatih Terim'dir, göreve gelmelidir demiş ve baskı yapmıştır. Hatta Terim'in fotoğrafları Florya'da duvarlara ve direklere yapıştırıldı. Terim de imza attığı gün Galatasaray taraftarına bir daha takımı terk etmeyeceğinin sözünü verdi. Terim ve taraftar ettırnak gibidir. Ancak herkesin bildiği, yazdığı transferde geçen isimleri Terim'in dile getirmesi kendi camiasında değil, rakip takımda da rahatsızlığa sebep oldu. Aslında Terim, yönetime bu isimleri söyleyerek oyunu kuralına göre oynayın demiş, rakip için scout yaptıklarını vurgulamıştı. Çünkü Galatasaray'ın el attığı oyunculara özellikle Fenerbahçe talip oldu, ya fiyat yükseltti ya da Galatasaray'ın almaması için bilerek devreye girdi. Vedat Muriqi ve Mert Hakan'ın çok önceden transferleri planlanmıştı ama yönetim bu isimleri dışarı sızdırınca ve geç hareket edince olmadı. Terim taraftara verdiği sözünde durup sezon sonuna kadar takımın başında kalacaktır ama ultrAslan'a ve özellikle de bu açıklamayı yaptırdığı iddia edilen yönetime karşı ciddi bir gönül kırgınlığı vardı."

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2021, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER