Fatih Terim'in sözlerinin perde arkası! "Bize transferde zarar verenler, tezgah kuranlar..."

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, G.Birliği maçından sonra transferde açık oynadı ve Onyekuru, İrfan Can, Visca ve Mostafa Mohamed'i istediklerini söyledi.

Fatih Terim'in sözlerinin perde arkası! "Bize transferde zarar verenler, tezgah kuranlar..."

"Açıkçası başkalarına scoutluk yapmaktan yorulduk" diyerek rakiplerine göndermede bulunan tecrübeli hoca, İrfan Can'ın da Galatasaray'a gelmek istediğini belirtti.

Sabah Gazetesi Spor Yazarı Levent Tüzemen Fatih Terim'in açıklamalarının perde arkasında kalanları değerlendirdi. 

Levent Tüzemen'in değerlendirmelerinden öne çıkanlar şu şekilde...

"YÖNETİME 'KURALINA GÖRE OYNAYIN' DİYOR"

Fatih Terim, Galatasaray yönetimine, "Oyunu kuralına göre oynayın" diyor. Terim, kapalı kapılar ardında yönetime sunduğu oyuncu listesini ilk kez medya önünde açıklıyor.

"İSİMLERİ DIŞARI SIZDIRIYORSUNUZ"

Fatih Terim'in sözlerinin alt yazısına girdiğimizde şöyle diyor; "Ben size isimleri veriyorum, dışarı sızdırıyorsunuz ve başka kulüpler transfer ediyor. Bizim talip olduğumuz oyunculara o kulüpler talip olarak piyasayı yükseltiyorlar. Oyunun kuralı, rakibin oynadığı oyuna göre olmalıdır. Siz de bundan sonra yağmasanız bile gürlemelisiniz. Bize transferde zarar verenler, tezgah kuranlar aynı kurallarla karşı karşıya gelmelidir."

"YÖNETİME 'UYANIK OLUN' MESAJI"

İşin özü, yönetime 'Uyanık olun' diyerek sırları dışarı sızdırmamalarını öneriyor. Şu anda TFF'ye göre en yüksek limit Galatasaray'da. Yönetim bu limitleri sonuna kadar kullanmalıdır. (Sabah)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER