Fatih Terim kararlı! "Kadıköy'de..."

Galatasaray'ın teknik patronu Fatih Terim öğrencilerine, "20 yıllık özlemi bitirip Kadıköy'de Fenerbahçe'yi yeneceğiz" diye konuştu...

Fatih Terim kararlı! "Kadıköy'de..."

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kadıköy'de Fenerbahçe'yi devirmenin hesaplarını yapıyor. Tecrübeli teknik adam, Yeni Malatyaspor maçından sonra takımına 2 gün izin verdi. Oyuncularına da tatilde kafalarını iyice toparlamalarını istedi.

Malatyaspor maçından sonra oyuncularıyla konuşan Terim'in, "Fenerbahçe'yi Kadıköy'de 20 yıldır yenemiyoruz. Herşeyin bir ilki vardır. O sene bu sene" dediği öğrenildi.

FORM OLARAK DAHA İYİ DURUMDAYIZ

Fenerbahçe derbisi hazırlıklarına salı günü başlayacak Galatasaray'da Fatih Terim, hafta boyunca öğrencilerinin beynini yıkayacak ve tüm planlarını galibiyet üzerine yapacak. Tecrübeli hocanın oyuncularına ayrıca, "F.Bahçe bu sezon kötü durumda. Bundan faydalanmalıyız" dedi.

Fenerbahçe derbisi ile ilgili görüşleri sorulan Emre Akbaba, "Galatasaray her maçı kazanmak için oynar. Kadıköy'e de kazanmak için gideceğiz" ifadelerini kullandı.

Fernando ise Fenerbahçe maçını kazanmak istediklerini vurgularken, "Fenerbahçe maçından önce bu maç çok önemliydi. Artık puan kaybına tahammülümüz yok. Kazandık ve şimdi Fenerbahçe maçı var. Hafta içi iyi çalışacağız ve oraya giderek kazanmak istiyoruz" dedi.  (Takvim)

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 00:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER