"Fatih Terim konusunda büyük hata yaptılar, profesyonel biri böyle bir karar almaz"

A Milli Takımımızın, İsveç'e 1-0 mağlup olup Uluslar Ligi'nde C Ligi'ne düştüğü maçın ardından, Erman Toroğlu, A Spor'da çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

"Fatih Terim konusunda büyük hata yaptılar, profesyonel biri böyle bir karar almaz"

LUCESCU DERS DE ÇALIŞMIYOR

Sinan Bolat 31 yaşında. Mert Günok ligde 5 gol yiyor, Lucescu utanmadan ‘Hatalar yaptı’ diyor. Neden benim ligimdeki kaleci oynamıyor? O zaman Lucescu ders de çalışmıyor.

LUCESCU'YA BAK, FATİH TERİM'E BAK

Kamera bazen Lucescu’yu gösterdiğinde, ‘Türk Milli Takımı hocası bu mu’ diyorum.  Fatih Terim konusunda büyük hata yaptılar. Profesyonel biri böyle bir karar almaz. Bırak, bitsin oyna. Fatih Terim’in kenarda duruşuyla, Lucescu’nun kenarda duruşuna bir bakın.

EKRANI İKİYE BÖLÜN, BAKIN!

Fatih Terim ile Lucescu’nun milli takımda kenarda durması arasında çok büyük fark var. Ekranı ikiye bölün ve bakın.

TERCÜMAN İLE ÇALIŞMAK SIKINTI

Türk Milli Takımı, kulüp takımı değil. Oynayanlar Türk oyuncular. Yabancı teknik adamın vermek istediği duyguyu tercüman veremez. Tercüman devreye girdi mi sakat. Benim söylediğimi çevirip, futbolcuya söyleyemez. Düşünce aktarımı çok farklı.

UTANMA YOK, İSTİFA ETSİN GİTSİN

Lucescu, Türkiye Ligi’nin liderinin kalecisini bilmiyor. Diğer aldığı üç kalecinin yaşlarına da bakın. Lucescu ile D Ligi’ne de düşeriz. Utanma da yok, istifa etsin gitsin. Oğlunu da içeri sokmaya çalışıyor. Onu da alsın, gitsin...

ACELE ETMİŞLERDİ, YİNE ETSİNLER

Federasyon, Fatih Terim konusunda acele karar almıştı, Lucescu için de alsın.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 00:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER