Fatih Terim koronavirüsle, Galatasaray için çalışarak savaşıyor!

Koronavirüse yakalanan Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in morali çok iyi. Bünyesi sağlam olduğundan süreci zorlanmadan geçiriyor. Hatta vakit geçirmek isteyen ve motivasyonunu yükselteceği için doktorların da onay verdiği şekilde çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor.

Fatih Terim koronavirüsle, Galatasaray için çalışarak savaşıyor!

Abdürrahim Albayrak ve Fatih Terimi koronavirüsle savaşıyor ancak tecrübeli teknik adam telekonferans yönetimiyle yardımcıları Hasan Şaş ve Ümit Davala ile scout ekibinin başındaki Emre Utkucan’la bir görüşme gerçekleştirdi.

Galatasaray’da hayatın durmayacağını, kendisinin de hastanede de olsa çalışmaya devam edeceğini anlattı. Kendisi için en iyisini istiyorlarsa, çalışmayı bırakmamalarını, hastaneden çıktığında her şeyi yerli yerinde görmenin kendisini mutlu edeceğini anlattı.

Oldukça neşeli ve moralli görünen Terim sürekli olarak hastaneden çıktığında neler yapmak istediğini anlattı.

ALBAYRAK’TAN SONRA TERİM’LE TEMAS EDENLER…

Fatih Terim ve Abdürrahim Albayrak’ın koronavirüs testlerinin pozitif oluğu Galatasaray’da futbolcular ve teknik heyetin tamamına koronavirüs testi uygulandı. Bu tüm ekibe uygulanan ikinci testti. Hızlı test sonrasında Galatasaray’da hiçbir oyuncu pozitif çıkmadı.

Geçen hafta Çarşamba günü yapılan toplantıda Abdürrahim Albayrak’la sürekli kontak halinde olan takım çalışanları belirlendi. Şimdi de o testten sonra Terim’le  teması olanlar belirlenmeye çalışılıyor. Sadece futbolcular değil tüm kulüp çalışanları tespit edilmeye hazırlanılıyor. (Fotospor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER