Fatih Terim o açıklamalarla neyi işaret etti?

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Yeni Malatyaspor maçından sonra yaptığı açıklamada ibrasızlığı işaret etti.

Fatih Terim o açıklamalarla neyi işaret etti?

Perşembe akşam Yeni Malatyaspor maçından sonra, ''Galatasaray hakkı yenince birleşebilen, ilahi adalete inanan ve sonuna kadar pes etmeyen bir camia'' ifadelerini kullandı. Terim'in bu açıklamayı ilk yarı ve ikinci yarıda oynanan Fenerbahçe derbileri için yaptığı zaten biliniyordu.

Asıl iddia ise Terim'in bu açıklamada, Mustafa Cengiz'in ibra edilmediği kongreyi de hedef aldığı oldu. İbrasızlık sonrasında taraftarların Başkan Cengiz'in arkasında birleşmesini, yönetimin de sorunları çözmek için elini taşın altına sokmasını işaret ettiği bildirildi.

LINNES'İ 11'E ALDIRAN CHEBAKE OLDU

Yeni Malatyaspor karşısında Terim'in Nagatomo'nun yerine Linnes'i sol bekte tercih etmesi herkesi şaşırttı... çünkü uzun süre sonra Kayserispor karşısında sahaya çıkan Japon oyuncu en kısa boylu isim olmasına rağmen kafa golü bile atmıştı. Terim'in Linnes'i tercih etme nedeni ise İstanbul'daki iki maçta da Chabake'ye kurduğu üstünlük oldu. Çünkü ilk devre oynana maçta Nagatomo, Chebake karşısında çok zorlanmıştı. Linnes Perşembe akşam da Galatasaray'ın ilk golünü atan isimdi.

5'NCİ GOLÜ ATAN MITRO, MALATYA'YA BİLE GİTMEYECEKTİ

Belhanda'nın kendisini kötü hissettiğini söylemesi üzerine Donk 11'de sahaya çıktı. İşin ilginci Perşembe akşam 81'de oyuna giren ve 83'te golünü atan Mitroglou aslında Malatya'ya götürülmeyecekti. Çünkü 12 kişilik yabancı oyuncu sınırlaması doluydu. Fakat Terim son anda Mitro'nun da gelmesini istedi. Belhanda kadrodan çıkarılınca, Yunan oyuncu maç kadrosuna yazıldı. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2019, 01:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER