Fatih Terim, Süper Lig başlamadan çözülmesini bekliyor!

Galatasaray adına Kolombiyalı forvet için görüşmeler yapan Ahmet Bulut, “3-5 güne kadar belli olacak inşallah” dedi. Bu sözlerin arkasında ise Monaco’nun halen golcü transferi yapamaması yatıyor.

Fatih Terim, Süper Lig başlamadan çözülmesini bekliyor!

Haftalardır süren Falcao bekleyişi devam ediyor. 33 yaşındaki Kolombiyalı forvet son olarak, “Monaco’dan anlayış bekliyorum. Kontratımın son senesine girdim ve ailemi düşünmek zorundayım. Bana yeni mukavele teklif etmediler. Gerçekten İyi teklifler aldım. Ayrılmak istiyorum” demişti. Galatasaray adına görüşmeleri sürdüren menajer Ahmet Bulut ise önceki gece Türkiye’ye dönüş yaparken transferle ilgili açıklamalarda bulundu. Ancak net ifadeler kullanmaktan kaçındı ve kritik ayrıntılara girmedi.

3-5 GÜNE BELLi OLACAK

Menajer Ahmet Bulut, “Aynı durum devam ediyor. Falcao sözleşmeli bir oyuncu ve şu anda konuşmam doğru olmaz. Herkesi anlıyorum ama transferi için uğraşıyoruz. 3-5 güne belli olacak inşallah” açıklamasında bulundu. Bulut’un bu sözlerinin arkasında ise Monaco’nun halen forvet transferi yapamaması yatıyor. Real Madrid’den Diaz için bastıran Monaco, buradan eli boş dönmüştü. Juventus’un forveti Mandzukic de Manchester United’la söz kesti. Fransızlar, diğer alternatiflere yöneldi.

TERİM ÇÖZÜLMESİNİ BEKLİYOR

Monaco, golcü almadan Falcao’nun ayrılmasına izin vermeyecek. Ahmet Bulut, görüşmelerde ilerleme sağladı ancak Fransızlar bir forveti kadrosuna katmadan bu iş resmiyete dökülmeyecek. Galatasaray Yönetimi, Falcao’yla her konuda anlaşma sağladı. Valencia da devreye girdi ama Kolombiyalı forvet, Sarı-Kırmızılı formayı giymek istiyor. Transferle ilgili her şeyin bu hafta sonuna kadar netlik kazanması bekleniyor. Fatih Terim ise Süper Lig başlamadan bu problemin artık çözülmesini bekliyor (Akşam)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER