"Fatih Terim zor bir hoca, Türklerin hangi taktiği seçeceğini tahmin etmek zor"

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi Lokomotiv Moskova'nın Teknik Direktörü Yury Semin, basın toplantısında konuştu.

"Fatih Terim zor bir hoca, Türklerin hangi taktiği seçeceğini tahmin etmek zor"

İşte Yury Semin'in yaptığı açıklamalar:

"SAKATLARIMIZ İYİLEŞTİ"

Grupta son sırada olmalarının takım üzerinde yarattığı etki hakkında konuşan Yury Semin, "Takımın ruh hali iyi. Evet, grupta sonuncuyuz ama birçok maçta kazanmaya yakın oynadık. Şimdi farklı bir maç oynayacağız. Şampiyonlar Ligi her zaman zordur. Burada en ufak bir hatanın bile cezasını kesiyorlar. Takımda koşullar kötü değil. Sakatlarımız iyileşti. Programa göre plan yapıyoruz. Galatasaray ve sonraki maçlarda iyi durumda olacağız." dedi.

"MANUEL FERNANDES'İN MİKROTRAVMASI VAR"

Manuel Fernandes'in mikrotravması olduğunu söyleyen Yury Semin, "Fernandes son 2 maçta oynamadı. Mikrotravması var. Rotenberg için de aynı şey geçerli. Ancak idmanda yer alıyorlar. İdmandan sonra karar vereceğiz. Galatasaray maçına tüm takım hazırlanıyor." dedi.

'Galatasaray'ın son maçlardaki başarırsız performansı hakkında ne diyorsunuz?' sorununa yenıt veren Semin; "Galatasaray farklı sistemlerde oynayabilen bir takım. Fatih Terim zor bir hoca. Türklerin hangi taktiği seçeceğini tahmin etmek zor. " dedi.

Yury Semin son olarak Türk takımlarına karşı olan başarısız sonuçların hatırlatılmasının ardından konuşan Yury Semin, "Galatasaray'a karşı İstanbul'da zaferimiz var. O maçtan sonra da galip gelerek gruptan çıktık. Her maçın hikayesi farklıdır." dedi. 

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 02:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER