Fatih Terim’den Fenerbahçe’ye 5 hazırlık!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, önümüzdeki maçlarda Fenerbahçe derbisini düşünerek rotasyon yapmayı planlıyor.

Fatih Terim’den Fenerbahçe’ye 5 hazırlık!

Önce Gaziantep’i ardından da Lokomotiv Moskova’yı ağırlayacak Galatasaray daha sonra ligin flaş takımı Karagümrük’e konuk olacak. Fatih Terim’in hedefi, ligde 6 puanla milli maç arasından sonra oynanacak Fenerbahçe derbisine kayıpsız çıkmak. Lokomotiv’i İstanbul’da mağlup ederek Avrupa’da üst turu garantilemek.

7 günde oynanacak 3 zorlu maç öncesinde Terim rotasyon düşünüyor. Bu üç maçın en az birinde ideal 11’in değişilmezleri Nelsson, van Aanhlot, Taylan, Berkan ve Kerem’i dinlendirmek istiyor. Derbiye eksiksiz çıkmayı planlıyor.  

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim bu üç maçta Nelsson’un yerine Alpaslan’ı, van Aanholt’un yerine Ömer Bayram’ı, Taylan’ın yerine Assunçao’yu, Berkan’ın yerine Aytaç’ı, Kerem’in yerine de Barış Alper’i hazırlıyor. Avrupa’da isimleri bulunmayan Aytaç ve Assunçao’nun hafta sonunda oynanacak Gaziantep maçında Terim’in rotasyon oyuncuları olacağı konuşuluyor. (Fotospor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER