Fatih Terim'e basın toplantısında Ali Koç sorusu! Tepkisi böyle oldu...

Galatasaray'ın Kasımpaşa'yı 4-1 mağlup ettiği maçın ardından basın toplantısında teknik direktör Fatih Terim'e, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un kendisiyle ilgili hafta içerisinde yaptığı yakışıksız açıklamalar soruldu. İmparator'dan yine büyük bir hareket geldi.

Fatih Terim'e basın toplantısında Ali Koç sorusu! Tepkisi böyle oldu...

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in geçtiğimiz hafta Trabzonspor maçının ardından hakem Ümit Öztürk'ün kararlarıyla ilgili gelen soruya, "Hakemler de insandır hata yapabilir." şeklindeki ironi içerikli açıklamasına Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Kurnazlık yapıyor." cevabını vermişti. 

Sarı-kırmızılıların, Spor Toto Süper Lig'in 22.haftasında Kasımpaşa'yı deplasmanda 4-1 mağlup ettiği maçın ardından basın toplantısında Terim'e bu soru yöneltildi. Beyaz TV muhabiri Sezgin Gelmez, "Sizin 'hakemler de hata yapar' ifadeniz çok konuşuldu. Bu bir ironiydi ama Fenerbahçe Başkanı Ali Koç sizin için 'kurnazlık yapıyor.' dedi. Ne söylersiniz?" şeklindeki sorusu karşısında Fatih Terim'in tepkisi, "Var mı başka bir soru?" şeklinde oldu. İmparator, bu soruya yanıt vermedi.

ALİ KOÇ NE DEMİŞTİ?

"Sayın Terim'e katılmıyorum. Aslında kurnazlık yapılıyor. Kamuoyu önünde hakemlere düdük astırılmasının ne gibi sonuçlara sebep olacağına dikkat çekmek istiyorum. Olay son derece bilinçli şekilde çarpıtılmıştır. Kulüpler Birliği'nin bildirisinin arkasındayız. Kötü performansımızı hakemlerimizin kötü performansına bağlamıyoruz. Son 4 maçta yapılan hatalar durumu etkilemiştir."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 02:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER