"Fatih Terim'i silmeye çalışanlar, silindiler!"

Sabah gazetesi spor yazarı Bülent Timurlenk, Galatasaray'ın gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

"Fatih Terim'i silmeye çalışanlar, silindiler!"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yönetime net mesajlar verdi. Bir gün sonra ise bir transfer zirvesinden fotoğraf paylaşıldı. "Kulübü Terim yönetiyor" yorumları var. Buna katılıyor musunuz?

İşte Bülent Timurlenk'in değerlendirmeleri:

"FATİH TERİM 45 YILDIR GALATASARAY'DA"

"Terim 45 yıldır Galatasaray'da… Terim 23 yıl önce Galatasaray'a teknik adam olduğundan beri de her zaman Florya'nın patronuydu.

Galatasaray sadece futbol şubesi olan bir kulüp değil. Başkanların amatör şubelerden, idari ve finansal yapıya birçok sorumlulukları var. Bu yüzden Terim'in futbolu yönetmesini kendi liderliğine zarar getirmeyeceğine inanan Faruk Süren en büyük başarıları kazandı. Ünal Aysal gibi "teknik adamım benden popüler olmasın" diyenler ise silindi gitti.

Cengiz ve yönetimi, Gomis satılana kadar doğruları yaptılar ama bu transfer döneminde komisyoncu menajerlerin bariyerleri, Çin'den başka santrafor alınacak ülke yokmuş gibi tıkanmışlıkları ve kötü iletişim politikalarıyla "serumluk" oldular.

Galatasaray her üşüdüğünde Terim'in kapısını çalar, o zaman bir zahmet onun futbol aklı dışında kararlara imza atmayacaksınız. Atarsanız işte bariyerler, işte serumlar…"

Bülent Timurlenk / Sabah


 

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 02:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER