"Fatih Terim'in Falcao'yu istediğini biliyorum, hatta bana göre..."

"Fatih Terim'in Falcao'yu istediğini biliyorum, hatta bana göre..."

FATİH TERİM'İN LİSTESİNDE İLK SIRADA

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Fatih İlek, ''Takımlar yazın yapmadıklarını transferi kışın yapabilirler. Beşiktaş birkaç dönemdir Monaco'yla bu konuda resmi temaslar yapıyor. Galatasaray, yazın Monaco'yla, transfer şartlarını öğrenmek için görüştü. Fatih Terim'in Falcao'yu istediğini biliyorum. Hatta bana göre listesinde birinci sırada; çünkü Fatih hocanın sistemine tam olarak uyan bir futbolcu. Maliyetleri açısından zor bir transfer; ama yazın bu transfer olabilirdi; daha önce Drogba, Sneijder geldi. Büyük takımlar isimleri sayesinde sponsorluklar bulabilirler. Büyük transferler bu sayede büyük paralar da getirir'' ifadelerini kullandı.  

RODALLEGA, YENİ SÖZLEŞME İMZALAYACAK MI?

Bir başka Kolombiyalı forvet Hugo Rodellega'nın temsilciliğini yapan İlek, ''Trabzonspor sözleşme yenilemek istiyor. Gelecek hafta bir müzakere yapacağız. Gelecek hafta netleşir. Şartlar Hugo'nun istediği gibi ise yeni sözleşme yaparız. 2 senelik sözleşme istiyor. Ben kalmasını isterim. Ama istediği ücret ve sözleşme süresi konusunda şartların uygun olması gerekir. Hugo başka bir ülkede de oynayabilir. Arjantin'den iki büyük takım Hugo'yu istiyor. Ülkesi Kolombiya'dan da iki büyük kulüp onu istiyor. Ben Trabzonspor'da kalmasını isterim; ama şartlar önemli'' dedi.

SEHIC, GALATASARAY'IN GÜNDEMİNDE Mi?

Erzurumspor Boşnak kalecisi İbrahim Sehic'in de temsilcisi olan İlek, ''Galatasaray'ın halen gündeminde. Galatasaray, Bosna Milli Takımı ve değişik kaynaklardan Sehic ile ilgili daha net bilgiler aldı. Bunu biliyorum.  Galatasaray'da Muslera'yı zorlayacak, o olmadığında rahatlıkla korur. Bence Galatasaray'a yakışır'' diye konuştu. (Ajansspor)

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 01:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER