Fatih Terim'in istediği Rus solak!

Galatasaray teknik direktörü hem 8 numara bölgesi için sol ayaklı Ruslan Malinovsky'nin transfer edilmesini istedi.

Fatih Terim'in istediği Rus solak!

Aykut Kocaman’ın geçen sezon ısrarla Fenerbahçe’ye aldırmak istediği Ruslan Malinovsky’ye Galatasaray’ın talip olduğu iddia edildi... hem takımdan ayrılan Badou Ndiaye’nin boşluğunu doldurması hem de Emre Akbaba’nın dönüşüne kadar 10 numara mevkisini kompanse etmesi açısından box to box 8 numara arayan Terim’in, Malinovsky’de karar kıldığı iddia edildi.

Fatih Terim’in Malinovsky’yi ayrıca sol ayaklı olması nedeniyle de çok istediği bildirildi. 8 numara oynamasına rağmen Genk’in şampiyonluğuna 9 gol ve 9 asistle ciddi destek veren Malinvosky’nin menajeri Vadim Shablii’nin hafta içinde İstanbul’da olacağı ve ilk resmi görüşmenin yapılacağı bildirildi. 

TERİM, OZAN’DAN DA VAZGEÇMİŞ DEĞİL

Bu arada Terim’in Ozan Tufan’ın da yakından takip edilmesini istediği biliniyor. Fenerbahçe yönetiminin Lecce’den gelen teklif sonrasında ''hülle'' korkusuyla hareket etmesi yüzünden Galatasaray yönetiminin resmi bir teklif yapma kararı alacağı konuşuluyor. Sarı-kırmızılı yönetimin bir süredir Ozan’ın Alanyaspor’a kiralandığı gibi bir ortamın oluşmasını beklediği gelen bilgiler arasında. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 02:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER