"Fatih Terim’in önceliği, Galatasaray’ın önceliğidir"

beIN Sports yorumcusu Mehmet Demirkol, Galatasaray'ın Konyaspor maçının ardındanbeIN Manşet programında Emre Mor ve Fatih Terim'in Falcao açıklamalarını değerlendirdi.

"Fatih Terim’in önceliği, Galatasaray’ın önceliğidir"

Demirkol'un değerlendirmelerinden öne çıkanlar...

"HİÇBİR ŞEY BİLMİYOR"

"Fatih Hoca, Emre Mor konusunda biraz hırsının tuzağına düşüyor. Emre Mor hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmiyor ve öğrenmek de istemiyor. Emre Mor inşallah olur ama öğrenmek istemiyor ve 'Ben onu o şekilde yapacağım' diyor."

"İSPANYA'DA ŞAŞKIN"

"Onun mantalitesini değiştirmek çok zor. Dortmund 1 senede vazgeçti, İspanya’da herkes şaşkın 'Galatasaray neden aldı' diye. Ama Fatih Terim diyor ki ben bu adamdan o gün vaat ettikleriyle Messi’yi çıkarabilirim diyor. Ben bu şansı ona vermek istiyorum diyor. Güzel bir meydan okuma, Fatih Hoca artık duayen teknik direktör ve böyle bir zafer kazanmak istiyor. Şampiyonluk kadar önemlidir böyle zaferler. Ama bu çok riskli, umuyorum olur, umuyorum Fatih Hoca haklıdır."

"BELKİ ADEM'LE BAŞLASA PUAN KAYBETMEZLERDİ"

"Bu biraz Usain Bolt’a futbol oynatmaya benziyor, birçok insan futbol oynayamacağına kanaat getirmiş durumda her iki ismin de. Ama belki de bu tercihten dolayı maç kaybetti Galatasaray, Adem ile başlasa belki puan kaybetmeyecekti Galatasaray."

"TERİM'İN ÖNCELİĞİ GALATASARAY'IN ÖNCELİĞİDİR"

"Fatih Terim’in önceliği Galatasaray’ın önceliğidir, eğer hoca 'Bana orta saha alın' diyorsa kimse çıkıp Falcao’yu almaya çalışmaz. Fatih Hoca diyecek ki bana şunu şunu şunu alın, onlar da gidip Falcao’yu mu alacak? Hiç sanmıyorum." 

"FATİH TERİM İSTEMİYORSA KİM İSTİYOR FALCAO'YU"

"Falcao gelirse çok iyi bir 11 olabilir ama sadece o kadar. Kadro derinliğini yok Galatasaray’ın. Fatih Hoca söyledi zaten stopere ihtiyaç var diye. Kimin stopere ihtiyacı yok diyebilirim. Bir değil belki iki tane."

"FATİH HOCA İSTEMEDEN MÜMKÜN DEĞİL"

"Şükrü Hanedar benim devre arkadaşımdır Galatasaray’dan, gidiyor Falcao’yu alacak diye haberler çıkıyor. Fatih Hoca Falcao’yu istemeyecek ama Şükrü gidip Falcao’yu almaya çalışacak, mümkün değil böyle bir şey! Aksi benim kafama yatmadı. Eğer Fatih Hocanın söylediği gibi kötüyse bu durum, neden Falcao meselesini açıyorsun. Dursun Özbek’in Ibrahimoviç’ine benzedi bu."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER